Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém introvertált, szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém introvertált, szociális fóbiás ember hogy találhat magának barátnőt? 22/F

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Amíg ennyire beteg, addig sehogy. De egy ilyennek egyáltalán minek barátnő?
2020. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szükségem van arra, hogy szeressen valaki
2020. szept. 19. 23:12
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Tehát KAPNI akarsz.
2020. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Internet. De kapcsolatot nem javaslom. Inkább barátkozás. Sokat kell fejlődnie a személyiségednek, hogy alkalmas legyél komoly kapcsolatra. Szerengásokkal nem lehet... csak ilyen társfüggő lenne belőle vagy hasonló beteges kötődéssel lenne, amiben semmi boldogság sincs.


Előbb magadat kell rendberaknod.


Pszichológust (egyetemi/suli/munkahelyi akár, vagy TB) tudom ajánlani, az önosmereti, önfejlesztő, kommunikációs, pszichológiai könyveket méginkább, azon belül is a tudományos alapon nyugvókat.

2020. szept. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
"Szükségem van arra, hogy szeressen valaki" Gondolod, hogy az esetleges barátnödnek nincs ilyesmire szüksége?
2020. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de, én is szeretni akarok valakit
2020. szept. 20. 00:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor leírtam már itt, hihetetlen. Az introvertáltság nem egyenlő a szociális fóbiával. Az introvertáltság egy személyiségjegy, egyszerűen csak nem szeret az ember sok időt sok ember között tölteni, az egyedüllét tölti fel, de nem okoz számára gondot az ismerkedés ha akar. A szociális fóbia viszont kezelhető, menj pszichológushoz!
2020. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem az egyedüllétet, de félek az emberektől
2020. szept. 20. 01:29
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy.
2020. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#8: akkor erre az a legjobb megoldás, ha állatot tartasz, úgy értem, házi kedvencnek. Már persze ha képes vagy felelős állattartásra.
2020. szept. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!