Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban baj az hogy nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban baj az hogy nem járok el otthonról?

Figyelt kérdés
Mindig is befelé forduló voltam. Sosem voltam még discoba, vagy hasonló helyen de úgy érzem nem is igénylem. Nagyobb társaságban pedig már nem érzem jól magam, kissé szorongom olyankor, akkor már inkább vagyok egyedül. Én elfogadom magam így, azonban mindenhonnan azt hallom, hogy ismerkedni kell és, hogy igenis el kell járni otthonról. A családom szerint egy remete vagyok mert nem ismerkedem a lányokkal, sehova nem járok el otthonról. Ilyen fiatalon nem is értik,hogy miért váltam ilyenné. Szó szerint sehova sem megyek el otthonról. Szórakozni,bulizni,ismerkedni egyszer sem voltam. Az egyetemen sem járok el semmilyen rendezvényre sem, a csoporttársaim is hívtak de nem mentem el. Nem szólok igazán senkihez sem az egyetemen és szerintem a nevemet sem tudja senki sem.

2019. máj. 14. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Akkor keress egy hobbit, ott is lehet ismerkedni.
2019. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha zavar a dolog, és szeretnél ismerkedni, csak szorongsz, félsz, azért "nem igényled", mert "úgyse sikerülne", akkor érdemes lenne vagy hobbit keresni, vagy elmenni egy önismereti csoportba. Az rendben, hogy az ember introvertált (én is az vagyok), de szociális kapcsolatokra szüksége van mindenkinek.
2019. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szociofóbiának hívják, ha nem mersz közösségbe menni, mert azt hiszed, mindenki jobb nálad, mit gondolnak rólad vagy valami ciki történik veled... szóval lámpalázad van tőle, pedig amúgy láthatatlannak tartod magad. Ha igazából vágysz kapcsolatokra, közösségre, akkor keress olyat, ami nem annyira zajos. Sport, művészetek vagy kirándulócsoport... csak léteznek olyan programok, ahol nem indirektbe kell beszélgetni, de mégis meg van a lehetősége, hogy feloldódj naaagyon fokozatosan és az odabiccentős köszönéstől eljuss a "hogy vagy?"-ig. Egyébként ha egyszer-kétszer engednél a csoporttársaidnak, na nem diszkózni kel menni, hanem mondjuk nem a suliban beszélgetnétek, hanem egy parkban egy üveg sörrel, az csak nem volna extra cikin megerőltető, és legalább elmondhatod, hogy ezt is kipróbáltad.
2019. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Igazából igényled te a társaságot, csak szorongsz és félsz attól hogy mit gondolnak Rólad. Lehet hogy a diszkó nem vonz ezzel nincs is baj. Én is azt javaslom keress önfejlesztő csoportokat, facebookon is számtalan van, én is benne vagyok egy párba, és ha megérted azt amit ott mondanak sokkal nyitottabb leszel az emberek felé, és elkezded majd megszeretni magadat. 🙂
2019. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kapcsolatokra,közösségre nem vágyom egyáltalán. Ezért sem teszek meg érte semmit sem.


A csoporttársaim nem discóba hívtak hanem,hogy lenne-e a kedvem elmenni megenni valami előadás után ,vagy a moziban megnézni egy filmet. Ilyen jellegű programokra gondolj. De nemet mondtam mindegyikre mert egyedül akartam lenni.


Az egyetemtől kapom emailban is a rendezvényeket és az egyetemen belül is mindig ki van írva milyenek lesznek de inkább el sem olvasom mert nem vagyok rá kíváncsi.

2019. máj. 14. 10:32
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, baj, mert nem ez a normalis viselkedese az emberekbek. Nem tigrisek vagyunk, hogy maganyosan boklasszunk a dzsungelben! Ha meg szerinted diszkon kivul nem lehet mashol szorakozni akkor te nem otthon ulos vagy, hanem fantaziatlan.
2019. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A diszkón kívül máshol is lehet szórakozni, miért ne lehetne? Nem vagyok fantáziátlan. De nem vágyom sehova sem. Az egyetemen beülök az előadásra, majd tanulok és csütörtökön hazamegyek.
2019. máj. 14. 11:11
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Balázs, ha neked ez így jó, akkor mi itt a kérdés?
2019. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk nem baj. Neked igen. Már csak azért is mert megfogalmazodott benned a kérdés, vagyis most tagadod, de a szíved mélyén erre vágysz, de magadnak sem mered bevallani.bízz egy kicsit magadban.
2019. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, akkor másnak se. Maximum a szüleidnek, mert bennük van egy álomkép rólad, ők olyannak szeretnének latni, amilyennek elképzelnek/elképzeltek annó. Próbálják a saját álmaikat megvalósitani veled, vagy csak szimplán büszkék lenni rád. És ugye ezt nem teljesíted nekik, azért vannak a megjegyzések. Szerintem ne miattuk csináld, amit csinálsz, hanem magad miatt. Úgy élj, ahogy te szeretnél, ne úgy ahogy elvarják tőled. Irigyellek amugy, mert én meg igen is szeretek eljarni ide-oda, haverokkal sörözni, szeretnék ismerkedni... De valahogy nyögvenyelősen tudok ravenni barkit is, hogy tartson velem valamerre, meg nem is igazán hívnak sehova. De én se érzem jól magam kb 3 főnél nagyobb társaságban. Ott már nem tudok ervenyesülni semennyire, de attol szeretek kimozdulni, meg nem érzem jól magam, ha nagyon sokat vagyok magam.
2019. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!