Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a kiszemeltemet éppen most az egyik legjobb haverom döngeti?

Figyelt kérdés
Megismertünk egy lányt egy összejövetelen, és mindketten jól kijöttünk vele. Nekem titokba bejött, de a haveromnak nem mondtam el, mert úgy voltam vele, hogy felesleges, hisz neki úgy se jön be a lány. Teltek a hetek, találkoztunk a lánnyal mindketten, és már úgy voltam vele, hogy holnap elhívom randizni. Erre ma a haverom bejelenti, hogy este megy át a lányhoz... Lesokkoltam, nem gondoltam, hogy ennyire jó lett a kapcsolat köztük, azthittem én jövök be neki... Teljesen összetörtem... Ha belegondolok, hogy most valószínűleg éppen egymásnak esnek... Legszívesebben sírnék, annyira rosszul esik... Ő sokkal jobb a csajozásban, mindig van valakivel, nekem meg csak egy barátnő kéne... Erre ittvan... Már-már fizikálisan fájdalmas, egyszerűen nem tudom leírni...

2020. szept. 20. 01:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát tesó ez tényleg elég szar szitu, de gondolj bele lehetne rosszabb is... mondjuk ha a haverod téged döngetne ma este.
2020. szept. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Hívd el randizni, ahogy tervezted!

A haverod lehet, csak felvágott, és nem is ment át, vagy csak álmodozik, vagy ugrat téged.

De akár át is mehetett, attól még nem kell ennek párkapcsolatnak lennie, csak egy ismerősötök!

Kezdj el udvarolni!!

2020. szept. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Huhh jó korai vagy te is, te egyet értek a másodikkal. :)


Egyébként azért ennyire nem kellene magadra venni, hiszem abban amit leirtal, nem alakult meg köztetek semmi.

2020. szept. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Van 1000 másik lany, a szerelem meg amúgy sem létezik, csak dobálóznak vele az ostoba emberek, csak azért van kémia, hogy szaporodtunk, semmi másért. “A nagy ő” :DD bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom
2020. szept. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Kit érdekel, hogy neked mi a legnagyobb gondod?

Attól, hogy téged ez nem hat meg, a kérdezőnek nem kevèsbè esik ez rosszul.

Utálom, mikor valaki elmondja a bánatát, mások pedig lekicsinylik, mert minimálisan sem képesek átérezni.

2020. szept. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Menj és tálald me te is a nagy őt, aki pont ugyanazon az emeleten lakik a panelban. :D
2020. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Szarabbul nézel ki mint a haverod. Menj kutyát sétáltatni a döntögetést meg hagyd meg a haverodnak.
2020. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem szakítsd meg a barátságot. Úgy nem lehet kiépíteni amúgy sem barátságot, ha a felek között túl nagy eltérés van (anyagiak, vonzerő, stb).

A haverod jobban néz ki, mint te. Ezzel nem tudsz mit csinálni.


De ne fogadd el a lúzer béta haver szerepet!

2020. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Ha még CSAK ÉPPEN KILÉPTETEK A TINIKORBÓL (18-25 év közöttiek) AKKOR NEM VESZETT EL MINDEN REMÉNY!!!


Mi a csudának annyira rohanni az "élvezetekkel" és a "szaporodással"??? Lehet, hogy nem is lesz a "kiszemelted" szerint annyira jó a "haverod" és KŐKEMÉNYEN MEGBÁNJA AZ EGYSZERI ALKALMAT!!!


Ui: na, akkor mit fogsz lépni?!

2020. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

Ezenkívül a KORONAVÍRUS MÁSODIK HULLÁMÁT nehezebb megfékezni a belföldi hírek szerint, mint az elsőt.


Szóval annyira ne "parázd" túl a helyzetet! Hidd el, hogy még a 30-as, 40-es, 50-es korosztályban is vannak még ilyen "átfedéses" történetek...


Ui: akkor viszont már nem ennyire egyszerű

2020. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!