Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne, ha a Rossmannban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha a Rossmannban vagy a DM-ben ismerkednék lányokkal? Ma voltam a DM-ben, tele volt nővel. 28 vagyok, a Tinder nem jött be, hátha ez bejönne. Lányok, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Bazsi te vagy az?
2020. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
😅😅 szerintem ezt ne tedd. Ők pont a piperèjükkel vannak elfoglalva ès maguk szèpsègèt meg öltözèsèt turbòzza de így nem fognak ràd figyelni.
2020. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hellmano ***** válasza:
95%
Persze most maszkban lehet ám ismerkedni :D Zsákbamacska rulez, lehet foga se lenne a csajnak a maszk mögött :)
2020. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Én szoktam, de a 3.-nak igaza van, most, maszkban?
2020. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, most ez a maszk dolog esélyes, hogy évekig elhúzódik, akkor várjon a kérdező évekig, hülyék?


Kérdező: próba szerencse, szerintem semmit nem veszthetsz.

2020. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
A hozzáállás jó abból a szempontból hogy ismerkedni bárhol lehet - ha nyitott szemmel jársz-kelsz a világban. Abból a szempontból meg rossz, hogy drogériába vásárolni mennek. Ennyi erővel a Tescoban is próbálkozhatnál. Amúgy mit mondanál a nőknek "szépnapot ismerkedni szeretnék meg akciós mosóport ajánlani"? 😃
2020. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Első kérdésnek jó: "Neked sárgák a fogaid?"
2020. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább a Tesco-ban vagy az Auchan-ban kezdenék, de feltétlenül vegyél fel egy napszemüveget és egy símaszkot úgy hatásosabb. :)
2020. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Most még csak rámosolyogni se tudsz, maszkot kell felvenni.

Az jó, ha bent váltotok 3 mondatot, és mikor kimegy, rámosolyogsz.

De ennél többet egy találkozástól nem lehet várni.

2020. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A pénztárost meg az ott dolgozókat ne fűzögesd, amúgy meg nyugodtan szólíts meg egy számodra szimpatikus nőt ott és amikor gondolod, lelked rajta. De ehhez kell egyfajta EQ, hogy első ránézésre levond, hogy van-e egy kicsi esélyed is az illetőnél. Ismerkedni bárhol lehet amúgy, de csak fejlett érzelmi intelligenciával. Egy áruházba vásárolni megy az ember, nem ismerkedni. Sok esélyt nem adok azért. Ja, és azt ne csináld, hogy megállsz valahol, és szólítgatsz le mindenkit aki arra megy, mert ki fognak tenni onnan :D
2020. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!