Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írnátok ki Tinderre ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnátok ki Tinderre ekkor?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy az instás képeiken jóképű pasik a valóságban közel sem hozzák ugyanazt a szintet, mint a képeken. Nem egyszer ért már csalódás, mintha teljesen más emberrel találkoztam volna. Az én képeim teljesen filtermentesek és nemcsak műtermi, profi fotós által készített képeim vannak, szóval aki velem találkozik, az élőben is azt kapja, aki a képen van. Ez a szöveg megfelelő lenne ennek visszaszorítására: I don't care your photos on Instagram, you should be handsome for real??

2020. szept. 16. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez hülyeség, és nagyképűen is hangzik, már nem haragudj. Ráadásul felszínes, mert olyan, mintha azt mondanád, hogy ha valaki élőben jóképű, akkor már semmi más tulajdonság nem számít. Ezt pedig nőként írom.


Inkább nézd meg a képeit, csak felismered, hogy van-e rajtuk filter vagy sem...

2020. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán ne a pózereket húzd jobbra...

Én is balra húzom a profi fotós photoshopos, beállított képes cicababákat.


Amúgy el morzsolok érted egy könnycseppet, milyen nehéz lehet randiról randira járni(ahol ők szervezik, és fizetnek mindent), a sok match közt válogatni...

Nehéz lehet így élni!

2020. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ilyen szövegből napi ezret látni. Inkább match után kis beszélgetés és skypeon beszélgessetek, az többet érne. 30f
2020. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem skypeon vagy valahol videóbeszélgetést szervezzetek, na ott elég nehéz nem kiszűrni ha nem tetszik.
2020. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak ez számít, de nyilván nem fogok egy külsőre nem tetsző embert jobbra húzni és elkezdeni vele ismerkedni. A rosszindulaz fájna, akkor ordítanál, minden randin felajánlom, hogy fizetem a saját részem, van aki hallani sem akar róla, van aki elfogadja.
2020. szept. 16. 10:12
 6/14 Szergej55 ***** válasza:
83%
Ezek a bejegyzések mindig csak megerősítenek abban, hogy eszembe se jusson interneten ismerkedni. Mind a pózereket, mind a posztolóhoz hasonlókat messziről kerülöm. :D
2020. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Üdvözlet a való világban, a tinderes/instás/Fb-s képekből mindig vonj le legalább 2-3 pontot (ez nőkre is igaz, nem csak a pasikra). Mondjuk van aki eléggé durván nyomja, 5 éves kép és úgy szétphotoshoppolt hogy köze nincs a valósághoz. Igazából saját magával is kicseszik, mert egy rossz randi neki is időpazarlás, de mind1.

Ez a szöveg meg bocs' de beképzelt, eleve betámadod vele a másikat, azt tételezed fel mindenki hazudik. Ha kétségeid vannak akkor randi előtt videochat, vagy megkérdezed mikor készült a kép, a b) verzió mint eddig ha nem jön be a másik akkor 5 perc múlva távozol a randiról.

2020. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5. Ebben mi a rosszindulat? Ha te látnál egy pasit, aki azt írná ki, hogy

"I don't care your photos on Instagram, you should be beautiful for real", akkor szerintem ugyanezt a benyomást keltené benned is.


"de nyilván nem fogok egy külsőre nem tetsző embert jobbra húzni " => Ez a része teljesen érthető, de én tartom magam ahhoz, hogy igen is, látszik egy képen, hogy szerkesztett vagy sem. A filterek szinte ordítanak.

2020. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha pasinál látnám ugyanezt, akkor örülnék neki, hogy nem az agyonszerkesztett lányokra kíváncsi, tetszene, hogy helyes az értékrendje ilyen téren. Hidd el, hogy nem minden képen látszik.
2020. szept. 16. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a beállított képes pozer pasikat, ahogy az első is mondja. Ezeket ki lehet szűrni. Én például mindig nézem hogy legyen 5-6 friss képe, amin látom az arcát, alakját és arról már eltudom dönteni tetszik az illető vagy sem.
2020. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!