Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan már nem létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan már nem létezik, hogy egy fősulis/egyetemista/diplomás lány egy férfit a férfi lelke miatt választ? A férfi kinézete, dumája, baráti körének nagysága, anyagi helyzete, karrierje azok a dolgok, amelyek miatt a lányban érzelmek alakulnak ki?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Én a lelke miatt választottam a páromat hosszú távra, de nyilván szerepet játszott az is, hogy külsőre is vonzó. Dumája nem volt, félénk volt, barátai nem nagyon vannak, pénze nem volt semmi, amikor összejöttünk (csóró egyetemista volt).


Akik viszont előállnak ilyennel, és sopánkodnak a lányokon, és rákenik a sikertelenségüket külső tényezőkra, azokat nem igazán lehetne a lelkük miatt sem választani, mert általában nem túl jó társaság az ilyen ember, és nem is túl okos. Egyetlen olyan férfival sem találkoztam, aki rinyált a nők miatt, hogy ő nem kell, mert nem nagydumás, nincs 3846347 barátja, de mellé jó fej lett volna. Nem jó fej.

Ugyanolyan, mint akik azzal jönnek, hogy azért nem kellenek, mert ők rendesek, a nőknek pedig agresszív bunkó kell. Nem, nem rendesek.

2020. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi kenyeret adnak a lélekért?

"Gyere kicsim, apa lelkével ma bevásárolunk."

2020. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

De minek kell egyetemista? Nem jó olyan nő, aki nem túl szép, pl egyszerű Meki fdolgozó és jó a lelke?

N 28

2020. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

De jó az ilyen nő is, viszont meg nekik is a nagymenő, nagydumás, pénzes, jóképű pasi kell.

Szóval teljesen mindegy.

2020. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nyilván a pénzes, saját lakással és autóval rendelkező férfit választják ha megtehetik.
2020. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem kell nagymenő, nagydumás. Azt se szeretem, ha nagy a baráti köre.

N

2020. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Olyan nem létezik, sem férfiben, sem nőben, max. ha vak, hogy csakis a személyisége miatt választ egy másikat. Aki ezt mondja, hazudik. A fizikai vonzalom igenis nagyon fontos... gondolom, a rinyáló férfiak sem az 50es lepukkant, lenőtt hajfestésű duci SPAR pénztáros Jolira hajtanak, akármilyen a csodás a lelke, hanem a szupercsittifitti egyetemista lányokra.


De a legtöbb fősulis nő, akit ismerek, kiv. az ilyen ránézésre Dubai, k...s típusok, személyiségre IS választ elég erősen. Az, hogy a választottnak van karrierje, van baráti társasága, nem zárja ki, hogy jó legyen a lelke, ráadásul ezek elég beszédesek a férfi személyiségéről (mennyire ambíciózus? mennyire intelligens? mennyire magabiztos? mennyire társaságkedvelő? - ezek bizony sokaknak vonzó tulajdonságok), vagy arról, hogy egy tanult lány mennyire passzolna hozzá. Mert egy párkapcsolat nemcsak a fincsi ölelgetésekről szól, hanem az együttélésről, közös háztartásról, társaságba járásról is. Akkor meg várjuk el egy tanult nőtől azt, hogy egy full csóró lepukkant pasival legyen, akivel valószínűleg semmi közös nincs bennük. A jó lélek nemcsak azt jelenti, hogy nem ver nőt meg naggggyon tud szeretni, párkapcsolatra meg ez édeskevés.

2020. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Én csak a személyiség alapján választottam párt. Persze ehhez az kellett, hogy először is legyen rendben külsőre, tetszen, stb stb. Aztán pedig a személyiség döntött arról mindig, hogy kell-e vagy nem.
2020. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
3-as ha hozol nekem néha sajtburit, akkor elkezdhetünk beszélgetni. :D Egyébként soha nem értettem, hogy miért fontos a másik végzettsége.
2020. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!