Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság 10/8 nő diplomás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság 10/8 nő diplomás és ennek megfelelően felsőbbrendű érzetük van és csak maguknál többet letett pasival hajlandóak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert megnéztem faceen az ismerőseimet, és olyanokhoz (15 ből mind a 15 höz) ,,vágtak" hozzá diplomákat, akiket 3 assal rúgdaltak át érettségin, és akikre annyit sem bíznék rá, hogy egy rántották megcsináljanak (mert ismerem azokat, egy amőba hozzájuk képest értelmesebb). És mind kapta a Miskolci meg Debreceni Egyetemen meg sorra kézbe a közgáz, a jogi, a pénzügyi, a gazdálkodási diplomát. Ebből 15 ből 5 roma, de tényleg az a rendkívül buta típus. A 6. meg roma fiú, na ő még ezektől is nullább és rendőrtisztin végzett. A jegyeket nem tudom, csak láttam h megkapták az oklevelet. Nyelvvizsga kizárt egyiknél is, de ezek szerint ha valaki elmegy vizsgázni ezeken, az fix h átmegy, ha ebből indulok ki, hogy ezek megkapták. Azért egy mérnök nő ritkább, mert ott agy is kell (bár ott is tudod, aki kettőig nem tudott számolni és 8 év alatt letudta gépészmérnöki 5 éves képzést, igaz férfi volt). Na de erre, ezekre büszkék a nők? Hogy ezeket elvégzik? Ezzel együtt megnőnek az igényeik is a jobb, tehetősebb férfiakra. Üdv, egy agrármérnök férfi
2020. szept. 10. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Az agrármérnök az éppen a mérnök szakok alja nehézség szempontjából.
2020. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pont h nem. Itt a 3. legnagyobb a kihullási ráta a mérnöki szakok közül.
2020. szept. 10. 16:50
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Minden nő felsőbbrendűnek érzi magát, független a végzettségtől. Ha te az egész életedet úgy élnéd le, hogy minden körülötted forogna, a nők a lábad előtt hevernének, igyekeznek kedvedben járni, etetnének, itatnának, szórakoztatnának, mert csak így juthatnak szexhez, akkor te is teljesen elszállnál magadtól.
2020. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás férfiként mondom hogy sosem gondoltam magam felsőbbrendűnek.

A beképzeltsége meg pont hogy a buta emberekre jellemző ezt már Albert Einstein is mondta az ego-ról.

2020. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Tavasz óta kb durván 110 ezer olyan ember kapott diplomát, aki még többnyire egy szaros középfokú nyelvvizsgát sem volt képes letenni huszonsok éves korára.


(Igen tudom, hogy itt a listában 1 diploma nem 1 ember és nem minden diplomához csak 1 középfokú kell, ezért írtam hogy "durván" és "többnyire".)

2020. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem szép dolog az irigység és mások lenézése.


" Nyelvvizsga kizárt egyiknél is"

És miért is?


Egy mérnöknő (nem agrár)

2020. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Levelezőn szinte minden csopitársamnak diplomátlan férje volt, sőt, inkább ilyen technikus szerű műszaki emberek.
2020. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkás vagyok és egyetemet végzett barátnőm van, hogyan lehetséges ez?
2020. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ha pl hidegbukoló vagy nettó 1+ milliós havi bevétellel, vagy 600 ezres kőműves?
2020. szept. 10. 18:17
 10/19 anonim ***** válasza:

Az agrármérnök az Index leghaszonotalanabb diplomák rangsorában 4. helyen áll:

[link]

2020. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!