Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jó a férfiaknak egyedül vagy miért pont a férfiak inkább a szinglik?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 22. 07:30
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
60%

Index nem lenni hiteles hírforràs.


Ettől függetlenül ilyenkor mindig jönnek a szàmok, hogy ugye egy pàrkapcsolathoz ugyebàr két ember kell, így egyformàn befolyàsolja a statot a két nem közt.


A tanulmànyt éppcsak àtfutottam.


Amúgy a kérdésedre kb olyan demagóg duma a vàlasz, minthogy "a nőnek akkor lesz pàrkapcsolata, amikor csak akar, a férfinak meg, ha sikerül".


Szép napot!

2020. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
A férfi logikus. Általában. Ha józan ésszel dönt, inkább egyedül mint egy borzalmas nővel. Ha pedig van lehetősége a megfelelő nővel lenni és nem cseszi el, csalja meg akk pedig boldog és logikus választás h vele akar lenni.
2020. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted, ha megkérdeznek egy kérdőívben vagy bárhol, akkor azt fogják mondani "Azért vagyok egyedül, mert sajnos alkalmatlan vagyok kapcsolatra/negatív vagyok/önbizalomhiányos vagyok" stb.? Nem. Azt fogják inkább mondani, hogy "azért, mert húdeszuperegyedül".
2020. szept. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3. igen azt mondanák.... nézz már körül itt is mindenki panaszkodik akinek nem jut nő tehát valószínűleg kérdőívben is leirná de nem írja a többség, mert a férfiak többsége azért szingli mert jobb egyedül, éli életét...
2020. szept. 22. 08:04
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
4: 10-ből 7 haverom szingli, velem együtt 8. MIND vágyik kapcsolatra, én még soha senkitől nem hallottam, hogy jajj de jó, hogy nincs barátnőm.
2020. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5. nekem meg 10 szingli haveromból 8 azt mondja hogy mai nőkkel vicc, sokkal jobb egyedül, nincs hiszti, nincs féltékenykedés, nincs kötöttség, akkor kalandozik amikor akar..
2020. szept. 22. 08:09
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
A férfiak beérik csak szexkapcsolattal is, míg a nők többsége inkább komoly kapcsolatot keres, de persze ezek nem mindenkire igazak.
2020. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én pölö azért vagyok szingli, mert éppen elég volt az embertelenül kontrollmániás anyámat elviselnem és éppen elég a munkatársaimmal vesződni.


Kell a halálnak, hogy most önállósodva a tulajdon házamban is akár a legcsekélyebb szinten is irányítva, terelve, befolyásolva legyek! A francokat!


Nem tudom, mi lesz a távoli jövőben, de nekem most minden esetre a hátam közepére nem hiányoznak a nők, meg úgy egyáltalán az emberek. Legalább a nyúlfarknyi kis szabadidőmben had csináljam azt, akkor és ahogyan, amit szeretnék. Semmi alkalmazkodás, semmi elvárás stb...

2020. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Legyünk már őszintén, mindenki vágyik egy tökéletes kapcsolatra...

Viszont a valóság az, ha veszel egy mérleget egyik oldalra a jót a másikra a rosszat teszed, akkor semmi értelme főleg úgy, hogy bizonytalan az egész főleg házasságnál.


Senki nem mondja, hogy hű de jó szingliként. Azt mondják, hogy ha hazajövök akkor nyugi van, nem ordibál velem senki nem kell olyan hülyeségekkel eltölteni az időmet/pénzemet amit utálom és nem kell félnem sem a megcsalástól, sem a válástól.

Ezt pedig már helytálló. Nem a nyomorékság van a háttérben, hanem hogy manapság a mit adsz fel a miért elég szar arány.

2020. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

"Legyünk már őszintén, mindenki vágyik egy tökéletes kapcsolatra..."


Beszélj csak a magad nevében, légy szíves.

2020. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!