Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudományos érdeklődésű lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudományos érdeklődésű lányokkal/nőkkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyetemet ne mondjátok, mert ott nagyon sokan "csak csinálják" a választott szakjukat, és minimális a valódi érdeklődésük azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amit tanulnak.
2020. szept. 23. 07:12
 1/9 anonim válasza:
93%
Könyvtárban, múzeumban
2020. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten, tematikus fórumokon természetesen.
2020. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Konferencián, tematikus előadásokon, múzeumban, stb.
2020. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tematikus fórumokon, egyetemen például. Személy szerint a biológia, biostatisztika és programozás területén vagyok otthon, nekem nem releváns a szakmai célzatú rendszeres múzeumba járkálás (őszintén nem is értem, kit szórakoztat azon kívül ez, hogy egyszer megnézi). Könyvtárban sem voltam az elmúlt 3 évben, minden publikációt és könyvet online töltök le, nincs időm válogatni ezer éve elavult könyveket. Nem értem, miért tanácsolnak egyébként ilyen helyeket, könyvtárban nem illik ismerkedni szerintem. És nem is releváns (sok "nem túl éles" ismerősöm jár könyvtárba szerelmes regényekért és ebben ki is merül az érdeklődése).


A szakmai fórumok, szakmai csoportok, konferenciák (bár ez sem túl gyakori), egyetemek jó tipp talán. A mesterszakosok, doktori képzésre járók gyakran kezdik a kutatói karrierjüket a tanszéken vagy korrepetálnak szárnybontogatásként. Esetleg az egyes cégek kutatás/fejlesztés részlegén helyezkednek el.


Mondjuk én személy szerint nem erőltettem meg magam az ilyen helyeken az ismerkedéssel, társkeresőn ismertem meg a párjaim többségét. Érdemes nézni a bemutatkozást. 🙃

2020. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
De egyetem is jó, a második-harmadik évfolyam órái. Amelyik addig eljut egy tudományos szakon, az már nem csak fizikailag van ott.
2020. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl.egy kutatóintézetben dolgozom, ott mindenki tudományos érdeklődésű, ha úgy vesszük. Bár nem pontosan tisztázott, hogy milyen tudomány. Természettudomány, társadalomtudomány, stb.Nem teljesen értem a kérdést. Ha te is valamilyen tudományos területen mozogsz az érdeklődésed miatt, akkor nyilván ott. Vagy mindegy milyen terület, csak tudós legyen? Mi a célod pontosan? Én például -kutatóként- egy közös barátunkon keresztül ismertem meg a férjemet, társaságban. Tök véletlen ő is tudós.
2020. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Az lemaradt, hogy a kollégáim közül szinte mindenki az egyetemen vagy a munkahelyen ismerte meg a párját, aki nem, az pedig közös ismerősökön, barátokon keresztül.
2020. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4: azért tanácsolják a környvtárt, mert sosem jártak felsőoktatás környékén, és az a kép él a filmek miatt az emberekben, hogy az egyetem = könyvtárban ücsörgés...


Komolyan, már több mint 10 éve diplomáztam, de már akkor sem nagyon járt senki könyvtárba, online szereztük be az információ 90%-át, ha meg valami konkrétan könyvben kellett, akkor megnézted a rendszerben előre, hogy hol van, 2 perc alatt beszerezted, nem ténferegtél ott órákat.

2020. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ezzel nem értek egyet, én most járok egyetemre és nagyon sokan járnak könyvtárba. Vizsgaidőszakban alig találni helyet ha nem korán mész.
2020. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!