Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt tetszem, vagy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tetszem, vagy ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Egész életemben azt hallom, hogy a nőknél a magabiztosság a nyerő. Én bizonytalan vagyok. De ebben sem vagyok biztos.


Az előnyös, hogy sok nő jóképűnek tart, szerintük nagyon szép szemeim vannak. Néha nekem is mondják, de még gyakrabban véletlenül jut el a fülembe, ahogy egymás között beszélik. "Neked is bejön? Nekem is." Nem feltétlenül csak külső, egyéb belső tulajdonságok miatt is.


Ezzel együtt nem vagyok annyira határozott, sokat szorongok, régről jövő lelki problémák miatt, még akkor is, ha már minden rendben van. Nem tudok könnyen feloldódni.


Azt nem tudom, hogy ha ennyire fontos a jó önbizalom, a határozott fellépés, akkor miért tetszem sokaknak. Vajon még ezzel a hátránnyal együtt is elfogadnak, vagy éppen ellenkezőleg, ettől csak még jobban tetszem, mivel esetleg más hozzám hasonlók, teljesen másképpen viselkednek?



2020. szept. 23. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj, sok lánynak a visszafogottabb pasik jönnek be. Nekem is. Ha még helyes is vagy, tuti a siker. Engem személy szerint mindig taszítottak a nagy egójú, beképzelt férfiak.
2020. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ah, végre egy 'miért tetszem' kérdés a sok 'miért nem tetszem' közt! :D A pszichológia ismer egy olyan jelenséget, hogy a hasonló lelki problémákkal bíró emberek vonzódnak egymáshoz. Mivel nagyon sok ember családja "áldásos" működése által sérült gyermekkorában lelkileg, érzelmileg, számukra vonzó lehetsz pont azáltal, hogy tudat alatt felismerik benned a hozzájuk hasonló vonásokat.
2020. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már 1 vén nő vagyok de ennek ellenére ha rá nézek 1 fiatalra én is meglátom ez jól néz ki és olyan aranyos van benne valami plusz a nők ezt megérzik.Mert nem minden helyes, jóképű sráccal van így. A lányommal mentünk én mondom, hogy de szép szeme van a srácnak és milyen sportos az alakja erre a lányom nem kéne ha aranyból volna akkor se.
2020. szept. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem ilyen esetben az is ott lehet - különösen tinédzser- vagy fiatal felnőttkorban, hogy nemár az anyám válasszon nekem párt vagy hogy tetsszen nekem, akire ő csorgatja a nyálát.
2020. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!