Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék manapság számoma tökéletes nőt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon teszik a társkeresők felhozatala. Nekem olyan nő lenne való, aki nagyon szép arcú, gyönyörű és hosszú haja, szép a bőre és nem ilyen szolitól rácos narancssárága asszott, nincs tetoválása, szép nagy keblei vannak, igényes sminkeket visel, nem pedig félig kihullott ronda műszempilla nála a smink, nincs kacsára töltve a szája, igényesen és nőiesen öltözködik, süt-főz, olvas, tájékozott, szeret filozofáli és van sok beszédtémája.
2020. szept. 23. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol
2020. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden fèrfi ideàlja egy ilyen nő lenne
2020. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az űrben talán vannak ilyenek.
2020. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nemcsak neked, hanem a többi férfi számára is tökéletes, úgyhogy túl nagy lenne a konkurencia. Valószínű nem azért szorultal társkeresőre, mert olyan főnyeremény lennél.
2020. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért vársz el ilyeneket, mert hasonló férfi vagy, aki eléggé igényes és emellé még jól is néz ki, intelligens stb.
2020. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb igények? Mondjuk végzettség, kereset, egzisztencia, imádja a szexet, meg legyen biszex és hozza időnként 1-1 barátnőjét is? :D

Amúgy vannak olyan nők amit leírtál, úgy hívják: normális, igényes. Nálad az extra, hogy még csinos is legyen, meg dúskeblű. A kérdés inkább, hogy te cserébe mit teszel le az asztalra? Ha álomnőre vágysz nem gond, de rájuk stratol mindenki hogy éred el, hogy neki is te legyél az álompasi?

2020. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Hmm... erre válaszolok neked.

Arc: gyerekként és kamaszként modellkedtem pár évig (fotózás, divatbemutatók), így feltételezem, nem vagyok ronda.

Haj: sötétbarna, hullámos, rendkívül sűrű hajam van, ami leér a hátam közepe alá. Általában az összes fodrász azt mondja, aki először találkozik vele, hogy még sosem látott ilyen sűrű hajat. Ez az egyik dolog, amit nagyon szeretek magamon :)

Bőr: Elég fehér a bőröm, talán sápadt is, néhol van egy kis szeplő, de szerencsémre nem vagyok kifejezetten problémás bőrű.

Sosem voltam szoliban, nincs tetkóm sem, nagyok a melleim. Szépek-e? Nem tudom, ezt egyén válogatja, hogy kinek mi tetszik, én elégedett vagyok velük.

Smink: Egy átlagos napi sminken halványan színezett hidratálóból áll, ami picit kiegyenlíti a bőrt, majd szempillaspirál. Nem műszempilla. Számra nem rakok semmit, nem praktikus. Illetve a szemöldökömet festi kozmetikus, de ezt nem veszi észre senki, mert természetes, nem a mai trendek alapján megy, csupán nincs kedvem minden nap bajlódni vele. Semmim sincs feltöltve.

Öltözködés: Hogy kinek mi a nőies, az is mást jelent. De a munkahelyem is megkívánja az inget, blézert, sötét farmert, illetve csinosabb szabású szoknyaruhát. Viszont a tornacipőket szeretem :-) Ha ez alatt még azt is érted, hogy boltba ne menjek le lekvárfoltos melegítőben, akkor ok. Nincs nagyon melegítőm, itthon cicanadrágot hordok vagy rövidnadrágot felsővel.

Szeretek sütni-főzni, bár van még mit tanulnom, hogy olyan legyek, mint pl édesanyám. Ő rendkívül jól főz. De ha este 8-kor érek haza, nyilván nem állok neki 2 fogásos vacsinak.

Olvasás, tájékozottság: szeretek olvasni, illetve az egyetemen rengeteget kellett. Tájékozottság... Nos, ez megint csak hogy mit jelent. Igyekszem képben lenni a világ eseményeivel, de nem biztos, hogy mindent megjegyzek vagy hogy mélyre ható beszélgetést tudnál velem lefolytatni az atomfizikáról. :-) Hallgatni szívesen tenném mondjuk. De ha ez arra is kiterjed, hogy ne legyek horoszkóprajongó vagy romantikus idézeteket se bújjak, hasonlók, akkor rendben vagyunk. Egyiket sem szeretem.

Filozofálás is rendben van, szeretek körbejárni témákat, és sok mindenről tudok beszélni, de ez nem biztos, hogy egyezik azzal, amiről te szeretsz beszélni.


Szóval: gondolom rám illik a leírás. Nem érzem magam annyira egyedinek, így feltételezem, hogy vannak még ilyen lányok, nők, csak nyitott szemmel kell járni.

2020. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Hogy az arcom gyönyörű-e, ízlés dolga, de a többi pont stimmel. 7 éve élek kapcsolatban, és senki nem üthetné ki a páromat a nyeregből.

Szerintem a legtöbb ilyen nő foglalt.

2020. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhes gondozáson, szülőin, jegyesoktatáson....ugyanis egy ilyen nő szinte biztosan foglalt, és akinek egy csepp esze van, az elveszi feleségül, teherbe ejti, és mindent megtesz, hogy meg tudja tartani.
2020. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akàr mèg itt is megtalàlhatod. A kamaszkènt modellkedő, göndör fürtös vàlaszadò, pont megfelel a keresèsi feltèteleidnek... ès mèg beszèdtèmàja is van. 😆
2020. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!