Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 26 évesen még első sorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen még első sorban tanulok, nem dolgozom, az kizáró ok nálatok lányok? Huszonéves csajok véleménye érdekel első sorban

Figyelt kérdés

Érettségi után 2 évig egyetemre jártam egy olyan szakra, ami egyáltalán nem jött be és azt ott hagytam. Aztán elmentem dolgozni és dolgoztam a szülővárosomban is, a Balatonnál is és külföldön is számomra elég kalandos, változatos és jól fizető melókban. 24 évesen jöttem rá mi akarok lenni és akkor mentem el egyetemre egy olyan szakra, ami piacképes szakmát ad majd és ahol karrierre és jó fizura is van lehetőségem, viszont majd 28 évesen fogok diplomát szerezni. Van 4 millió forint megtakarított pénzem, főleg a korábbi hosszabb külföldön dolgozásból. De most nyáron is külföldre mentem dolgozni két hónapra, eléggé megérte az is. Első sorban suliba járok, de most ősszel fogok tudni dolgozni heti 2 napot diákmunkában. Ezen kívül albiban élek külön szobában, a lakásban még 1 lakótárssal, jogsim van, kocsim nincs, nem a szülővárosomban élek.


Tudom sok más minden is számít még ismerkedéskor, de csak így ezt az anyagi/iskolai/munka hátteret hallva ez kizáró ok lenne, hogy 26 évesen nem egy diplomás vagyok, aki 2-3 éve dolgozik már?


2020. szept. 24. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz?
2020. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem abszolut nem kizáró ok. Én ugyan már lediplomáztam és saját lakásban élek, de ez nem az lényeg, hanem hogy dolgozol a jövődön. Most az a pár év nem számít.


23L

2020. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, sőt számomra inkabb pozitív az ha valaki sokat latott/tapasztalt es tudja (már) hogy mit akar.
2020. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Pénzügy-számvitelt.


2-3. Köszi! Remélem ti vagytok többségben.

2020. szept. 24. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Emegm nem érdekel ha nincs munkád, az se érdekelne ha nem lenne megtakarított pénzed.


Ha vannak terveid és dolgozni szeretnél, tenni valamit (szóval nem az az életcélod hogy otthon ül), a személyiségünk is passzol akkor ismerkednék veled.

dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!