Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a lányok egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányok egyből meg tudják állapítani egy fiúról hogy ő kell vagy nem?

Figyelt kérdés

Milyen kizáró tényezők vannak amit ránézésre meg tudsz állapítani?


Kíváncsi vagyok hogy rólam mit gondolhatnak a lányok:/


2020. szept. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül. Van, amikor azt egyértelműen meg lehet állapítani, hogy valaki nem kell, de fordítva nem feltétlenül. Sok ember akkor válik vonzóvá, mikor többet beszélgetsz vele, előtte meg csak szimplán semleges. De valóban, azt el tudja dönteni viszonylag hamar, hogy valaki semleges/esélyes vagy abszolút nem akarja megismerni, mert fölösleges.
2020. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem igaz.

Ránézésre ha részegen dülöngél, az megállapítható.

Ha büdös, az is.

Öltözködés, arcszőrzet, fogak, hajviselet, szóhasználat.

Mire vagy kiváncsi?

2020. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy. :D Jelenleg egy olyan pasival vagyok, akivel nem tudtam volna elképzelni magam, mikor megismertem (meg nem is akartam)
2020. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nálam az elsöprő többség egyértelműen a nem kell kategóriába tartozik. Mivel én egy, a többségtől elsőre nem szembeötlő módon, de döntően eltérően gondolkozó, különböző ember vagyok. Tehát nálam az játszik, aki ki tud tűnni. És lehet, hogy fura, de ami nálam óriási figyelemfelkeltő, az a kifinomult mimika, fintorrendszer, ugyanis egy azonnal észrevehető jelzés az agyműködés bonyolultságát, kifinomultságát illetően - akár már csecsemőkortól kezdve is.
2020. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen, ők érzelmes emberek, így ezt csípőből tudják.
2020. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!