Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért kell emberenként 200 kredit ahhoz hogy badoon beszélgethessek valakivel? Ti fizettek ezért?

2020. szept. 26. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos mindenhol ez van, jó lenne, ha lenne valami normális ingyenes társkereső oldal 😔
2020. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Badoon muszáj előfizetned, hogy ismerkedhess. Én a havira fizetem elő, míg fent voltam.

A Tinder szintén lehúzós! Sőt! Az összes társkereső oldal lehúzós!

Persze, ha nő vagy, akkor nem kell előfizetned, mert minimum napi 50 levelet kapsz...

2020. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bakker ez régen nem ingyenes volt? Mi a sz*r?!😶 Nagyon jó...
2020. szept. 26. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon régen de! Most is tudsz azért írni embereknek, de met van szabva, hány üzenetet per nap.

Akiknek tetszel, őket kizárólag akkor tudod megnézni, ha fizetsz...

2020. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég sok csaj meg nő szivez, ahogy nézem vegyes korosztályból. Érdemes előfizetni? Én ezt el se hiszem hogy erre sokan előfizetnek. 😀
2020. szept. 26. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

A badoo dizájnját grafikusok készítik, akik pénzből veszik a kenyerüket. A lepogramozást informatikusok végzik, akik meglepő módon szintén pénzből veszik a kenyerüket. Az oldalt valamiből fenn kell tartani, mivel a szerver üzemeltetése is pénzbe kerül, amit a szerver karbantartói végeznek, meglepő módon szintén pénzért.


Nyilván ti itt minannyiótok valami buddhista misszió keretein belül önkéntesként dél indiában, de sokan mások már nem ilyen szerencsések.


Szóval, te ingyen dolgozol? A választ jelezheted a válasz értékelésének megphaszkodásával.

2020. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonnal smsben előfizetsz, úgy 500 ft és egy hétig megtudod nézni,hogy ki szivecskéz téged. Szerintem ez még vállalható ár.
2020. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem láttam olyan opciót.
2020. szept. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!