Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiként kb milyen számokkal...

Férfiként kb milyen számokkal lehet számolni badoon és tinderen?

Figyelt kérdés

Gondoltam regisztrálok, mert újabban home officeban dolgozom és ezért kevesebbet járok az országban, szóval a csajozás is elmarad..


Annyit tudok, hogy néhány kép kell és egy kevés infó a profilhoz, plusz egy bemutatkozás.


Férfiaktól kérdezném, hogy nektek milyen match vagy tetszik arany jön össze, mi számít jónak, rossznak, elfogadhatónak, stb.

Naponta azért jön egy két like a profil rá, igaz?



2020. aug. 29. 04:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
4
2020. aug. 29. 05:10
 2/15 anonim válasza:

“Szóval a csajozás is elmarad”


Ha ilyen proli vagy, akkor tök mindegy milyen képeid vannak, a bemutatkozásod elárul... ne számíts match-ekre.

2020. aug. 29. 05:40
 3/15 Gymnospermatophyta válasza:

2: ?? Ettől miért lesz proli? Szerintem nem fogalmazott rosszul, érthető, hogy így mondjuk nem tud annyi időt tölteni a szabadban és ott ismerkedni, ahogy ha minden igaz eddig tette.


Attól függ milyenek a képeid, s hogy nézel ki, nyilván. Nekem badoo-n "régebben" volt több, mostanság nem igazán. Néha szívez valaki, de ennyi, nem túl sűrű mostanában valamiért.

Tinderen még kevesebb jön össze, persze nem is BP-n lakom, ott lehet más lenne a helyzet, jóval többen használják, sokszor nekem már nem is talál embert 60 km-es körzetben a megadott dolgokkal. Ott 1-2 hete vagyok fenn, ez alatt főleg az elején 3-4-5-6 lány húzott jobbra, de egy ideje ott is kongás. (Olvastam, hogy ez mintha direkt így lenne, hogy az elején többen jelölnek, gondolom gyakrabban dob fel frissen vagy nem tudom.) Pedig egyébként pl. itt gyik-en pozitív visszajelzéseket kaptam. :D Mondjuk azt is hozzá teszem, hogy én eddig csak véletlen húztam jobbra lányt. Valahogy egy sem fogott meg eddig vagy aki arcra igen, az máshogy nem és fordítva. Szóval nehéz eset vagyok:D Ezt csak azért írom, hogy ha jobbra húzok valakit lehet neki én előbbre kerülök és hát nálam ez nagyon kevésszer játszik. Nem vagyok az a mindenkit jobbrahúzós típus. Nem szeretnék hülyíteni senkit.

Van egy másik app amit kipróbáltam, ez a youlove. Egy nagy szar amúgy, nagyon kevés ember van a környéken, jóval kevesebben használják gondolom. De ott ha használom a kiemelőt (cserébe olcsóbb is, mint tinder) vagy 10-en biztos szíveznek. A probléma az, hogy 90% a világ másik végéről:DD Elhasználom a kiemelőim, aztán szerintem azt törlöm, mert még annyi értelme sincs.

2020. aug. 29. 06:47
 4/15 anonim válasza:

Mert proli a "csajozás" szó. Mintha csak dugni keresnél partnert.

A "társ" és "pár" keresés szó sokkal szebb és kifinomultabb. Nem kamaszok vagytok, hogy "csajom" és "pasim" legyen.

2020. aug. 29. 06:58
 5/15 anonim válasza:

2-4-es, te hol élsz? :D A Tinder eleve főként szexpartnerek keresésére jött létre, mi a baj vele? Egyébként jelent párkeresést is a szó. Én sem használom, mert nem tetszik a hangzása, de hogy ezért leprolizol valakit... nagyon szar életed lehet, ha a másoknak való beszólástól jobban érzed magad, sajnálom. :(

Azt meg honnan tudod ki kamasz és ki nem innen? Meg ha valaki nem kamasz, akkor már nem akarhat szexpartnert?


Kérdező, nagyon változó, átlagos férfiak ne számítsanak 5-nél több matchre Tinderen 2-3 hét alatt, de lehet összejön több vagy épp nem lesz egy sem. Jóképűnek mondható fiúknak összejöhet 15-20-több enyi idő alatt.

2020. aug. 29. 08:41
 6/15 anonim válasza:

5

És a badoo is főleg szexpartner kereső? (Komolyan kérdezem.)

2020. aug. 29. 09:47
 7/15 anonim válasza:

Attól függ mennyire vagy jóképű, és van e elrejtett utalás a profilodban arra, hogy pénzes pasi vagy.


26/F

2020. aug. 29. 11:09
 8/15 anonim válasza:

7

Öööö, köszi, én nő vagyok. :)

2020. aug. 29. 11:25
 9/15 anonim válasza:
Az most hogy jön ide? :D
2020. aug. 29. 12:41
 10/15 anonim válasza:

9

Kicsit össze vagyok zavarodva, azt hittem, hogy a 7-es nekem szól. ("Attól függ mennyire vagy jóképű, és van e elrejtett utalás a profilodban arra, hogy pénzes pasi vagy.") Erre írtam, hogy nő vagyok.

2020. aug. 29. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!