Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon milyen összefüggés van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen összefüggés van a dohányzás és a párkapcsolat kialakításának képessége között?

Figyelt kérdés

Mennyire tud ma egy dohányos sikeres párkapcsolatot létesíteni?


Dohányzás alatt azt értem, aki az elmúlt hónap folyamán legalább 5 szálat elszívott.



2020. szept. 26. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, dohányzok, nincs problémám a társkereséssel
Férfi vagyok, dohányzok, problémám van a társkereséssel
Férfi vagyok, nem dohányzok, nincs problémám a társkereséssel
Férfi vagyok, nem dohányzok, problémám van a társkereséssel
Nő vagyok, dohányzok, nincs problémám a társkereséssel
Nő vagyok, dohányzok, problémám van a társkereséssel
Nő vagyok, nem dohányzok, nincs problémám a társkereséssel
Nő vagyok, nem dohányzok, problémám van a társkereséssel
47 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Aki havi öt szálat szív, az nem is dohányos 🙃
2020. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 szerinted havi hány száltól dohányos a dohányos?
2020. szept. 26. 18:34
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 egybként nem azt írtam hogy havi 5 szál, hanem az elmúlt hónapban 5 szál.
2020. szept. 26. 18:36
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10 szál felett szívok, nő vagyok. Sosem volt emiatt problémám, bár sokszor a párom is dohányzott. Egyetlen olyan volt, aki utálta, az ő közelében hanyagoltam, amennyire tudtam. Bár én még az utolsó olyan generáció vagyok, akiknél nem volt ez vérciki, sőt, mi még füstös bárokban, pinceklubokban buliztunk anno. (A füstöt ott én is utáltam, lakásban nem szoktam rágyújtani amúgy se.)
2020. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
A napi 5 szál az már esetleg annak minősül
2020. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt még vele gondom. A párom se dohányzik.

N28

2020. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Én pasiként úgy gondolom, hogy baromi nehéz... nagyon sokan ellenzik, a gyengébbik nemből is. Én pl. erős dohányosként nem is próbálok nem dohányossal ismerkedni, mert valószínű, ha nem dohányoznék, én sem tolerálnám. Ez ilyen... kb. látom, hogy vagy leszokom, vagy élem a magányos farkasok boldog életét:)

43F

2020. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Apukám majdnem napi egy dobozzal szív el. Anyukámmal, aki nem dohányzott, majdnem 37 évig voltak együtt. A kapcsolatnak csak anyukám 3 és fél évvel ezelőtti halála vetett véget.


Én nem dohányzom, ki se próbáltam. Párom se dohányzik. Soha nem jönnék össze dohányos férfival.

2020. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Senkit nem akarok megbántani, kérem egy dohányos se sértődjön meg. De tényleg rettenet büdös egy dohányos ember. Én nagyon sokáig dohányoztam, napi 10-15 szál lazán elment. Sosem gondoltam, hogy ennyire büdös lennék, de mióta 5 éve abbahagytam, konkrétan sokkot kaptam, mikor megéreztem, hogy milyen egy dohányos ember szaga. Amíg cigiztem, én sem éreztem magamon meg máson sem. De utólag egyszerűen nem is értem, hogy a nemdohányzó exem hogy bírta ki mellettem évekig.
2020. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Régen 10 évig cigiztem. Aztán letettem, ennek vagy 16 éve már. Sosem jönnék össze dohányossal mert undorodom a szagától.
2020. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!