Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon milyen összefüggés van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen összefüggés van a dohányzás és a párkapcsolat kialakításának képessége között?

Figyelt kérdés

Mennyire tud ma egy dohányos sikeres párkapcsolatot létesíteni?


Dohányzás alatt azt értem, aki az elmúlt hónap folyamán legalább 5 szálat elszívott.



2020. szept. 26. 18:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sztem ezer más tényező is lehet. Én pl. nőként kövér vagyok, nyilván nem tolonganak értem a férfiak. Ahhoz, hogy nem cigizem, semmi köze nincs ennek.
2020. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nálam nem jönne szóba dohányzó férfi, undorodom a szagától, eddigi párjaim (3) mind nemdohányzóak voltak
2020. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
44%

A 16-os írta a legjobban. Én ex-dohányos férfiként azt figyeltem meg, hogy mikor dohányoztam sokkal könnyebben ismerkedtem. Vagyis nem, de a lehetőségem meg volt rá.


A dohányos hatalmas előnye, hogy a dohányzóban úgy tud a nő társaságában lenni, hogy nem tűnik creepynek, mert ő is cigizni ment. Megkínálhatják egymást oda-vissza, kialakulhat köztük a dohányzás kapcsán egy közös kapocs, így ha a férfi is bejön a nőnek, akkor össze is jöttek.


Nem dohányzóként esélyed sincs kapcsolódni a nőhöz úgy, hogy ne legyen ciki. És a melletted ülő nem dohányzó nő esetében is azért lássuk be, az az öt percenként elejtett pár szavas mondat nem túlzottan építi a szimpátiát, ahol kínosan próbálsz valamit kitalálni.


Persze ott van, hogy az emberek 50%-át vagy kevesebbet kizársz, mert a nem dohányzók közül sokan nem jönnének össze dohányzóval, de ettől még akkora szocializációs ereje van, hogy ha nem lenne ilyen drága, akkor az egészség sem érdekelne már, inkább visszaszoknék és még a maradék 10-20 évemet legalább kiélvezném, úgysem akarok 40-50 fölött már élni, mert nem hiányzik a sok betegség meg öregedés meg gyengeség. Az meg megint nem vonz, hogy önsanyargatással hozzáadjak +5 évet az életminőségemhez. Biztos vagyok benne, hogy már Schorbert Norbinak is vannak egészségügyi problémái, pedig olyan aktív sportoló életet élni... akkor miért él az ember? Ha nincs benne semmi élvezet, csak az önsanyargatás a szépségért és az örök fiatalság illúziójáért.

2020. nov. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az utolsónak abban biztosan igaza van, hogy hatalmas szocializációs ereje van. Nem egyszer szinte teljesen kiszorultam társaságokból, főleg felsőoktatásban, mert nem voltam benne abban a 75%ban, akik óránként kimentek cigizni.

Abban nem értek egyet, hogy a cigizés szinte az élet értelme lenne (mert eléggé úgy hangzik az utolsó válaszoló tolmácsolásában), én valamennyit dohányoztam egy pár évig, de egy idő után elkezdett nagyon rosszul esni, és abba is hagytam emiatt. Semmi más miatt, csak emiatt.

2020. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!