Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon milyen összefüggés van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen összefüggés van a dohányzás és a párkapcsolat kialakításának képessége között?

Figyelt kérdés

Mennyire tud ma egy dohányos sikeres párkapcsolatot létesíteni?


Dohányzás alatt azt értem, aki az elmúlt hónap folyamán legalább 5 szálat elszívott.



2020. szept. 26. 18:32
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

7es vagyok... na erről írtam :)

Amúgy meg teljesen megértelek Titeket. Erről is írtam. Mindkét oldal máshogy látja, máshogy gondolja. És mindenkinek igaza van:)

2020. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kellemes annak, aki nem dohànyzik. Engem is zavart, amikor az egyik volt kollègàm mindig hagymaszagùan beszèlt hozzàm. Hozzàtennèm, mi dohànyosok hamar megtalàljuk egymàst. Megvan a kezdő löket a beszèlgetèshez.
2020. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
ismét 7-es vagyok:) Igazad van 12-es... meg sem próbálok egy nem dohányos nőhöz odamenni, mert tuti, hogy annyira nem tolerálná a dolgot.
2020. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Addig cigiztem, míg terhes nem lettem az első gyerekemmel, 26 éves voltam akkor. Sosem volt gondom a párkereséssel, nem dohányzó pasim is volt. Viszont így, hogy én cirka 6 éve nem dohányzom, zavar a cigi szaga nagyon. A férjem az utóbbi 1 évben dohányzott, most tette le, de napi 1-2 szálat szívott csak, és figyelt, hogy ne legyen büdös, így nem jelentett gondot. De olyannal nem tudnék együtt lenni, aki elszív napi fél doboz cigit, mint én régen, az már olyan szaggal jár, amit nem tud elfedni.
2020. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért hozzá tenném, hogy nem mindegy hogy benn a lakásba,kocsiba cigizik e.

Én gyakran mosok fogat, sosincs a lakásba vagy a kocsiba dohányzás. Dohányzó vagyok, de ha bemegyek egy házba egyszerre érzem, hogy bagozott e benn valaki.

N

2020. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ezzel a szavazással az a gond, hogyha Pisti dohányzik, viszont Pistinek ez úgymond az egyetlen baja, akkor ő még alakíthat hamarabb kapcsolatot mint Béla, aki nem dohányzik, csak mellé van 2 másik hatalmas baja. Illetve ma sajnos rengeteg fiatal cigizik, nyilván cigis-cigis közt nem akkora baj, vagy hogyha egy pasi aki cigizik el akarja várni a nőtől, hogy ne cigizzen, a nő simán kiröhögné, hogy te is cigizel. Szóval ez az egyenlet rendszer több ismeretlenes így, sajnos. Szerintem az lenne a jó, hogyha olyanok írnának akik régen cigiztek, ma nem, viszont ők sokan. Vagy azok az emberek, akik cigiznek, hogyha nemdohányzó felet akartak maguk mellé. Mert a cigi nagy hátrány, csak nem mindenkinél. Én sose cigiztem, nem is próbáltam ki. Nálam undorító a cigi mindkét nemnél, viszont a nők akik így ránézésre úgymond ártatlannak tűnnek, nagyon kiábrándítóak tudnak lenni, ha cigiznek. Férfiaknál is gusztustalan, csak ők nem a gyengébb nem tagjai, így náluk maga a vonzalom is oda. Bár ha ugyanúgy hetero lennék csak nőben, lehet, hogy a pasiknál is totál agybaj lenne. Egyetemi gólyatárborban amikor láttam fullos gádzsikat cigizni, tökre elment a vonzalom.
2020. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a két negatív még a két pozitív esetben nyilván semmi gond.

Ha a nem dohányos elfogadja a másikat, szité nincs gond.

Ha eltűri csak, abból gond lesz, ha még a dohányos fogadkoznak kezd, hogY majd abbahagyja, abból még nagyobb gond lesz.

Leszokni nagyon nehéz, gratulálok mindenkinek, akinek sikerült.

2020. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem dohányosként azt elviselem, hogy max. napi pár szálat kint(!) elszívjon, de egy függő láncdohányossal pláne aki a lakásban cigizik, nem tudnék együttélni.
2020. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Bocs, helyesen *nemdohányzóként

(Nő vagyok)

2020. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Röviden:

Szerintem egy dohányosnak könnyebb.


Hosszabban:

De csupán azért mert valszeg egy dohányos az általánosítva biztos többet jár társaságba és általánosítva butuskábbak is. Így több az olyan aki kevésbé gondolkozik hanem cselekszik típus.


Ott a buli és odamegy a csajhoz oszt kész.


Ahol én vagyok ott meg sok a mérnök a fizikis technikus meg egyebek.

Álltalában minnél inkább iskolázottabb valaki annál inkább nagyobb arányban ügyelnek még az egészségükre is az emberek. És minnél iskolázottab annál inkább magába forduló lesz az ember. Tehát kevesebbet jár társságba elvontabb lesz a gondolkodása.


Pl egy kocsmában biztos több a tetkós alkoholista dohányos drogos mint egy orvosi szakon lévő hallgatók száma.


Az iskolázottság hatása meg a népességben is ez megfigyelhető. A fejletlenebb országoban nagyobb a népességnövekedés mint a fejlettebekben. Ezért is küzdenek a fejlett országok demográfiai problémákkal.


De még lokálisan is ez megfigyelhető. Magyarországon pl a Cigány/Roma származású egyedek gyorsabban szaporodnak mint a Magyarok.


Amiket fent írtam azt nem sértésknek szántam így kérem ne vegye senki sem magára. És nyilván vannak kivételek. Átalánosítottam csupán.

2020. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!