Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet párkapcsolat nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet párkapcsolat nélkül bírni az életet?

Figyelt kérdés

Szeretnék párt, de olyan lányt sosem találnék aki igazán tetszene. Nincs olyan jó külsőm (eléggé vékony, hízni, izmosodni nem tudok), így a nekem tetsző alkatú lányoknak tuti nem jönnék be. Az elhízott lányok sajnos nem tudnak tetszeni.

És az csak a kinézet, a személyiség is meg kell hogy feleljen tehát eléggé kicsi rá az esély h tényleg olyat találjak.


Amúgy az emberek többsége olyannak van együtt aki tényleg tetszik? Vagy megelégedett kevesebbel is csak azért h legyen valakije?


2020. szept. 27. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ki.
2020. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
B+ én is ezt akartam írni. 27 éve nincs csajom, és épp ennyi idős is vagyok. valahogy mégis élek :D kezem van még.
2020. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal jobb az élet párkapcsolat nélkül.
2020. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Hogyne lehetne, soha nem kéne párkapcsolat céljából senki.
2020. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Hogy ne tudnál hízni. Hagyjuk már ezt. Csak tolni kell a tömegnövelőt masszívan. Esetleg valamit még pm túlműködésre.
2020. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Simán. 6 éve bírom.


N

2020. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Simán, programozd erre magad. :) F
2020. szept. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
7-es: Gondolom azért a 6 év alatt voltak futókalandjaid, amik könnyítették a dolgot. :)
2020. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Hát ... egydül is le tudsz menni a Balatonra, a gyerekek és párok mellett órákon át pancsolni, megenni egy lángost, majd lefeküdni az szállodai ágyadba.


Meg lehet csinálni, de nagy részt unalmas, kedvtelen és kicsit értelmetlennek tűnik.


Akár 80 éves korodig lehetsz kaszanova vagy 20 évesen házasodhatsz. Mindkét opció tökéletesen jó lehet.


... de az hogy opciók hiányában egyedül maradsz nagyon rossz lehet...

2020. szept. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Bocs haver, de vagy az arcból kellene visszavenni (hogy komplett "mi tetszik nekem" listával állj neki csajozni), vagy a rinyálásból. Mondjuk ebből már egy is elég hogy ne legyen párod, de a kettő együtt meg a legrosszabb kombó.
2020. szept. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!