Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért annyira elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira elítélendő egyesek szerint, ha valaki leél egy életet párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Nem egyszer ért már csalódás, ezért kiábrándultam a férfiakból ilyen téren. Nem tudok, és nem is akarok megbízni bennük. Szerintem kapcsolat nélkül is lehet kiegyensúlyozott életet élni.
2020. ápr. 25. 19:36
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
93%
Rendben. Éld tovább!
2020. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért zavar mégis? ha így gondolnád, nem írtál volna ki kérdést, vagy mit vársz most pontosan?
2020. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet. Most jobb? Mit erdekelnek masok?
2020. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A te életed, a te döntésed.


Azonban, az, hogy rosszul választottál, az a te hibád és as te felelősséged. El kéne jutni arra az agyi szintre, hogy felfogd, hogy nem minden férfi rossz. Az, hogy nem tanultál a hibáidból, az is a te felelősséged. Sőt, ezek szerint még gyáva is vagy.


Szóval, akkor apukádban se bízol meg? Se a férfi rokonaidban? Vannak férfi ismerőseid, munkatársaid?


Mielőtt még jobban belemélyednél az önsajnálatba és a homokba dugom a fejem mentalitásba, előbb jó lenne, ha magadba néznél és átgondolnád a dolgokat.

A téged ért csalódásokért ugyanúgy te is hibás vagy.

2020. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítéllek el, de én biztosan nem tudnám egyedül leélni az életem. Addig próbálkoznék, amíg nem találok normálisat.
2020. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a barátnőim, rokonaim folyamatosan azt kérdezik, hogy mikor lesz már barátom. Az apámat inkább haggyuk,mert nem egy követendő példa, ha szépen akarok fogalmazni. Az egyetlen rendes pasi, akit ismerek az a nagybátyám. A félreértések elkerülése érdekében hozzátenném, hogy több pasit is ismerek, de nem annyira, hogy le tudjam szűrni, hogy tényleg rendesek-e vagy csak egy szerepet játszanak. Valljuk be sok a színész.
2020. ápr. 25. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne add fel! Én is elég sok csalódáson mentem keresztül, mire összejöttem jelenlegi párommal, aki nagyon rendes. Gondolom fiatal vagy, nem szabad befordulnod.
2020. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkit nem érdekel igazán. A kérdezősködőket sem!

Az már más kérdés, hogy valóban képes vagy-e kiegyensúlyozottan élni így. Én nem, és ahogy telnek az évek, egyre szánalmasabb nyomoronc vagyok, amit a környezetem is érzékel, megjegyez, jönnek a kérdések... De ez nem valódi érdeklődés és törődés.

2020. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért mert az ilyenek általában nem tudják befogni arról, hogy miért nincs kapcsolatuk, miért nem bíznak a másik nemben, mennyivel jobb nekik így, stb stb....
2020. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy apád nem követendő példa. Egy gyermeknek a szülei szolgálnak mintaként, ez a kiindulási pont mindenki életében, úgy képzeli el a nőt, amilyen az anya, úgy a férfi, amilyen apa, ebből szerintem már egyértelmuen látszik az, hogy az apáddal való rossz kapcsolatod vagy személyiége miatt gondolkodsz így, óriási eséllyel. Az rossz lépés, ha az apádat hibáztatod magadért, már nem Ő a felelős azért, ahogyan gondolkodsz! Felnőtt vagy, neked kell felelősséget vállalnod már magadért, hogy te evvel az információval mégis mit kezdesz az egyedül rajtad múlik! Lehet keresni egy pszichológust és a helyzetedet és a múltadat a jelenedbe illeszteni és megoldani vagy pedig lehet tovább belül szenvedni, bárhogy döntesz vagy nem döntesz a felelősség egyedül a tiéd lesz és nem a környezetedé, merjél végre magadért felelősséget vállalni és legyél felnőtt!
2020. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!