Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért ilyen nehéz a társkeresés? A nőknek meg miért ennyire nem nehéz, mondhatni nagyon is könnyű?

Figyelt kérdés
Ez a mai világ elkorcsosulása, vagy mindig is így volt?

2020. szept. 28. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%

"Semmi olyat nem vártam még el, amit nem tudok nyújtani."

Elvárod h normálisak legyenek veled, miközben te valami felsőbbrendű senkiházinak képzeled magad. Tehát hazudozol. A másik meg h ki mondta h én kiesek a rostáján akárkinek is? Tehát lenézed, leértékeled a másikat látatlanban. Amilyen az adjon isten, tudod... Szóval te, aki a spanyol viaszt szarta, jobb lenne ha magadba néznél és befognád az ítélkező pofád.

2020. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Miután te megvádolod a nőket azzal, hogy csak a kategóriájuk felett választanak, és valaki azt mondja, hogy nála ez nem így van, akkor szerinted az illető nyomorék. Majd szerinted a másik a felsőbbrendű és hazug.

Olvasd már vissza magad. Ha valaki ellentmond neked, támadsz, fröcsögsz. Nem láttatlanban értékeltelek le, hanem a mocskos stílusod alapján. Ez azért elég látványos.

Valójában az fáj neked, hogy te is tudod, hogy hazugság, amit mondasz és nem minden nő választ feljebb, és bánt, hogy te nem kellesz a szerinted veled egy kategóriában lévő nőknek. Te is tudod, hogy sokszor nem a pénz meg a sárm dönt, hanem, hogy mennyire illetek össze. Én a helyedben elgondolkodnék azon, miért nem illek össze senkivel.

2020. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%

"Én a helyedben elgondolkodnék azon, miért nem illek össze senkivel."

Van párom, mindenem megvan, boldog vagyok, csak rühellem a nők 90%-át, mert hazudoznak mint te.

Tehát, akkor most a fenti mondatod mi? Hazugságnak nevezik nem? Olyat állítottál, ami nem igaz. Mit írtam feljebb? Hazudoztok. Akkor mi a probléma? Fáj az igazság?

2020. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudtam hogy van nő, aki elvisel. Mivel nem tudtam, ez nem hazugság hanem téves elképzelés. Bámulatos, hogy alap szavakat sem értesz meg. Nem hazudozunk azért mert mi egy más valóságban élünk,mint te, de ha mindenki szembejön veled az autópályán, akkor te tartasz rossz irányba. (Ezt arra, hogy a nők 90%-a hazudik.)
2020. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
Hát én eddig azt tapasztaltam, hogy mind1iktők hazudozik/manipulál és próbál megalázni a saját önös céljai érdekében, pontosan ezt tetted te is most, azt utána meg jön a kifogás, nem tudtam blablabla... Ha végignézek ezen az oldalon is a női válaszok között, öntelt, senkiháziak, csak ömlik belőlük a nárcizmus. Kinek kell el? Miaz h engem valaki elvisel? Örülnél te neki ha lenne egy ilyened, csak ahhoz nem így kéne viselkedni, s akkor én sem így viselkednék veled. Ott cseszitek el, hogy minden épkézláb férfit kiakartok herélni, lealacsonyítani a saját szintetekre, azt ütitek az asztalt, hogy "hol vannak a normális férfiak"? Normális épkézláb férfi nem foglalkozik magadfajtákkal. Messziről elkerül, sőt ha leköpöd visszaköp, mert egyenlőség van. A kifogást meg küld az rtl klubnak, hátha vevők rá.
2020. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Miután eddig csak normális és épkézláb férfiakkal volt dolgom, mondhatnám, hogy hazudsz. De én ismerem a szó használatát. Én itt befejezem mert nem tisztem meggyőzni téged semmiről. Nem, nem örülnék egy ilyen embernek semmiképp, mert tudom, milyen egy kulturált, normális párral lenni akinek vannak érvei és nem nyomorékoz meg hazugoz le senkit. Ezért aztán az sem biztos, hogy ha te mindenkiből lenézést váltasz ki, hogy ez a sok felsőbbrendűségi komplexusos nő hibája, és véletlenül sem a te viselkedésed....Don't bother with the answer.
2020. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell engem győzködni, már meggyőztetek h milyenek vagytok... :) Respect. Remélem sokan letesznek a hozzád hasonlók hajkurászásáról. mgtow.
2020. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!