Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-32 közötti nők! Nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-32 közötti nők! Nektek van választék bőven férfiakból?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 18:58
A kérdező szavazást indított:
10/8-10-es vagyok külsőre, van választék bőven
10/8-10-es vagyok külsőre, keveslem a választékot
10/6-8-as vagyok külsőre, van választék bőven
10/6-8-es vagyok külsőre, keveslem a választékot
10/4-6-os vagyok külsőre, van választék bőven
10/4-6-os vagyok külsőre, keveslem a választékot
10/4 alatti vagyok külsőre, van választék bőven
10/4 alatti vagyok külsőre, keveslem a választékot
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

((Nem jól adtad meg a kategóriákat. Ha valaki 6-os vagy 8-s, akkor több helyre tudja beírni magát. Most azon gondolkodjon, hogy gyenge 8, akkor a 6-8-igba tartozik, ha erős 8, akkor 8-10-be?

Ugyanez, ha valaki 6-osnak tartja magát, az húzza le a 4-6-ig magá vagy írja inkább a 6-8-igba?

Na mindegy, mindenki beírja magát, csak úgy zárójelbe megjegyeztem.))

2020. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsót választottam, de igazából nem... Nem keveslem, teljesen jogosnak tartom, hogy sz*r kínálatra nincs kereslet.
2020. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es

Igazad van. Valóban nem ez volt a legészlényebb húzásom mostanában :D

2020. szept. 29. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasik szavaztak.
2020. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy minden nő minimum 8/10-nek gondolja magát, ez is elég valószínű.
2020. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg teljesen átlagosnak tartom magam, mondjuk 6/10. Nem tolonganak körülöttem a férfiak, sosem tolongtak, viszont érdekes módon aki eddig nekem bejött, és szerettem volna vele kapcsolatot, annak én is tetszettem. Szóval bár nincs hatalmas választék, valahogy mindig a jó emberekkel akadok össze.:)
2020. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom hányas lehetek, nem is érdekel, és nincs választék a férfiakból.

Kisfiúkból tudnék válogatni, de inkább keresgélek még. (online nem ismerkedem)

2020. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is az utolsóra szavaztam, de én sem keveslem, szintén tisztában vagyok vele, hogy nyilván nincs "választék".
2020. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség a szavazás itt.

Az egy dolog hogy nem lehet belőni a kategóriákat...

Na de, én 10/4 alattikent nem keveslem a választékot: ez azt jelenti, hogy 23 évesen volt 1 pasim, rövid ideig, most vagyok 27, számtalan visszautasításon vagyok túl és soha egyetlen szerelmemmel sem tudtam összejönni.

De egyik évben 2 csávó is próbalkozott, nekem elég - meg sok is mert nem akartam tőlük semmit.

Most ha azt mondom elég a választék úgy jön le mintha naponta váltogathatnám a péniszeket, ha meg azt mondom nem elég akkor az jön le sose lehetne senkim.

A nők többsége nem a mennyiségre hanem a minőségre megy - az meg tök egyénfüggő kinek mennyi ember kell ahhoz hogy hízzon az egója, meg, hogy ki mit ért minőség alatt.

Nem tudom mi volt a célod a kérdéssel de szerintem nem sikerült megtudni amit szerettél volna.

Ha azt akartad megtudni, hogy a 10/4 alatti nők (csak ebbe a csoportba tartozom) könnyen találnak-e társat akkor az a válaszom hogy nem, ha az a kérdés könnyű-e alkalmit találni akkor nem könnyű de megoldható, ha az a kérdés, hogy elégedett vagyok-e az alkalmi kapcsolataim számával akkor igen a válasz mert nem akarok alkalmi kapcsolatot mivel reménytelenül szerelmes vagyok.

2020. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy tenyleg faszik szavaztak, van sok nonek onertekelesi zavara van, mert a tobbseg csak atlagos, nem 8 meg 10 :Ddd
2020. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!