Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még egy csúnyácska, molett 10/3-as nőnek is ilyen száz pasi van aki akarna tőle valamit?

Figyelt kérdés

Férfiaknál 10/7-es külső alatt nincs is élet úgymond ilyen téren. Abszolút semelyik nőnek nem kell egy 10/5-6-os pasi sem.

De ami meglepő, hogy még egy 10/3-as nő is százas nagyságrendű férfi közül válogathat. Jó ez nem ezres nagyságrend, mint az átlag feletti nők esetében, de azért a száz is egy masszív szám.

Miért van ilyen bőséges választéka még a csúnyácskább nőknek is férfiakból?



2020. szept. 29. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Mert a neten k*rva sok férfi van beregisztrálva a társkeresőkre és sokaknak jó dugásra olyan nő is, aki amúgy be sem jön nekik, de azért 1 ürítésre jók.
2020. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem csak neten, élőben is ugyanez van.
2020. szept. 29. 14:38
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Hol?

Mondjuk én csúnyácska, de csonti vagyok. Még egy kezem is sok, hogy megszámoljam, mennyien akarnak tőlem valamit... Egy aberrált fickót leszámítva senki le se szr, nem jönnek oda, nem jelölnek be/írnak rám, nem keresik a szemkontaktust, semmi.

2020. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Szolid 8/10 körüli nő vagyok, és még nekem sincs több 100 udvarlóm. Hogyan képzeled ezt el? Ugyan párkapcsolatom az van, de ezt nem mondják meg ránézésre, de utcán nagyon ritkán kapok néhány dudáláson vagy ordibáláson kívül mást (ezeket viszont gyakran).

Csak azt környékezik meg kapcsolati vagy tettlegesen szexuális szándékkal, aki tesz is érte, elérhető, ad jeleket. Ennyi.

2020. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"De ami meglepő, hogy még egy 10/3-as nő is százas nagyságrendű férfi közül válogathat."


Azok férfiak ráírnak vagy ezer nőre, szóval ha kicsit is normális a pasi, akkor elkel.


Amúgy meg nem írnak mindenkire százasáaval, és akik írnak, azok is minek. A hátunk közepére sem kívbánjuk őket. Egyik gázabb, mint a másik.

2020. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Lehetne, hogy hetente csak 1x kérdezzd?
2020. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Én jobb napjaimon 10/7-re saccolnám magam. Tudod kik keresnek? 15 évvel idősebb, 3 gyerekes, nem teljesen százas egyének. Nagy ritkán egy elsőre jó benyomást keltő pasi, de aztán nagyon gyorsan kiderül, miért van egyedül... 🙄

A férfiak manapság nem nagyon kezdeményeznek.

2020. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kiderül, hogy mindenkinél próbálkozik kismillió férfi, de mind aberrált, hülye, meg mit tudom én. De azért manapság a férfiak nem kezdeményeznek, húúú.

Női logika.

2020. szept. 29. 14:53
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Hála égnek, végre egy férfiember, aki a molett nő is egyben, hogy pontosan tudja, hány kérő akad a kezünkre xDD

Cuki vagy amúgy. Nem fogok értelmes választ írni, olvass vissza az 50ezer napi kérdésből, hogy a nőknek miért jobb, mint szegény férfiembereknek? :c Mert úgyis csak sírni vagy itt te is.

2020. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

# 4-es vagyok


Aki leír vmi okoskodást, aztán hozzácsap annyit, hogy "női logika", lehet tudni, hogy nem több, mint egy buta, rosszindulatú féreg, már elnézést.


Én soha nem panaszkodtam, hogy nem kezdeményeznek a férfiak. Amikor nyitott voltam rá, társat kerestem, kezdeményeztek sokan. És igen, majdnem az összes aberrált volt. Azok is mind aberráltak, akik beszólogatnak az utcán, meg dudálnak nekem. Nem tetszik tán? Ez van. Nehéz normális férfit találni (elhiszem, hogy normális nőt is ugyanolyan nehéz), de találtam.

2020. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!