Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is kevés az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kevés az olyan férfi, aki tud helyesen írni és választékosan fogalmazni?

Figyelt kérdés

Amikor olyat ír, hogy "őrülők", az örülök "helyet".


Akkora felüdülést olyannal beszélni, aki nem csak minden szót helyesen ír le, de még olyan választékosan fogalmaz, hogy új szavakat is tanulok tőle :D


2019. febr. 15. 10:15
1 2 3 4
 1/36 Karena26 ***** válasza:
35%
Nem. Éppen elegen vannak.
2019. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
33%
Helyesen még csak- csak tudnak írni, de választékosan.....! Az valami vicc?:))
2019. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem olyan kevés. Majdnem az összes férfi ismerősöm képes helyesen írni. (Párom mondjuk pont nem, de neki van rá oka, hogy miért nem jó a helyesírása, szóval nem zavar. Amúgy se sokat írogatunk.)
2019. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

Engem eltántorít attól, hogy jó helyesírással, választékosan fogalmazva és hosszan kifejtve írjak a netes ismerkedéskor, mert megkaptam már, hogy "olyan hosszan írsz, hogy nyár lesz, mire elolvasom", meg egyszerűen csak "nem menő" sokszor.


Talán esetleg tőlem idősebb nőknél szoktam úgy írni (28-40 évesek bírják), önmagam lenni, ott beválik. De fiatal lányoknál annyira hihetetlen kicsi arányuk tudja ezt ha nem is értékelni, de akár csak elviselni is, hogy ott inkább fiatalosabb stílusba váltok. De azt is jól el tudom játszani, mert van egy 6 évvel fiatalabb húgom és akkor csak azt imitálom ahogy vele beszélek (hülyéskedve, viccelődve) és ahogy ő beszél.


25/F

2019. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Utolsó te szerintem erre fogod... Amúgy szerintem az a bajuk, hogy oldalaakt írsz, itt nem erről van szó. Meg dehogy nem "menő", ha helyesen írsz. Öcsémnek diplomája van és olyanokat ír, higy "lenyukszik", "halótad" stb.

Egy szót nem tud helyesen leírni...

2019. febr. 15. 10:35
 6/36 anonim ***** válasza:
39%

Nem oldalakat írok, csak ha megkérdezik milyen napom volt, nem azt mondom, hogy jó, hanem leírom mondjuk 3 sorban, 2 mondatban, 40 szóban.

A fiatal lányok körében hátráltató tényező, ha helyesen írsz. Miért mondod, hogy nem?

Mit fogok mire?


Tudok ismerkedni a nőkkel, voltam is életemben már nem kevéssel, csak az zavar, hogy a fiatal lányokhoz úgy érzem egy (bohóc) maszkot kell felvennem, hogy el tudjak beszélgetni velük. Élőben is, nem csak írásban.

Most volt egy 36 éves nővel szexkapcsolatom az ősszel, ő dicsért hogy végre tud valaki normálisan írni, nem azzal kezdi a beszélgetést hogy "sex?" és hogy intelligens vagyok és lehet velem beszélgetni. Ezek a dolgok az érett nőknek egész fontos prioritások, a fiatal lányok 95%-ának pedig nem, velük máshogy kell viselkedni.

2019. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%

#5

Uramatyám, ez nagyon gáz. Párom diszlexiás, ezért nem tud mindent helyesen leírni, de ilyeneket még ő se produkál... Felfogni nem tudom, hogy akik ilyeneket írnak, azok miért teszik...

3-as voltam

2019. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Ráadásul mérnök sokkal jobbak is vannak...
2019. febr. 15. 10:50
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor interneten ismerkedtem a falra másztam, ha ilyen írással találkoztam. Nem is lett semmi ezekből az ismerkedésekből. Minimum, hogy normálisan tudjon valaki írni, pláne, ha érettségizett és diplomázott. Azon nem akadok fenn, ha valaki lefelejt egy vesszőt vagy elgépel egy betűt, mert mindenkivel előfordul, hogy hibázik. Viszont, amikor sorozatosan ír valaki hasonló szörnyűséget, arra nincs mentség.
2019. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

Mert akkor bukni fognak rám a nők?

Nem úgy néz ki...

2019. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!