Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ember keressen inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember keressen inkább a lakóhelyéhez közel barátnőt?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Mi a véleméyetek? Ha az egyik embert az egyik helyre köti az élete a másikat pedig a másik helyre akkor kevesebb az esélye, hogy működhet?

33f



2020. szept. 30. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg igen, de ez nagy kicseszés - simán lehet, hogy a környékeden annyira nem a te külsőd és viselkedésed az ideál, hogy emiatt nem fogsz találni. Egy Julien Sorel jellemű embernek semmi esélye egy olyan közegben ahol mindenki alkoholista vagy bunkó, de egy alkesz is hamar elbukik egy intellektuálisan magasabb közegben. Ez sajnos mindig benne van a pakliban.
2020. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Célszerűbb olyannal ismerkedned akivel megoldható a találkozás és nem 3 hetente kerül sor a randira. Ha jól működik a kémia akkor minél sűrűbben szeretnél vele találkozni ugyebár.

Nem lehetetlen hogy távolság ellenére működjön egy kapcsolat, de idővel kevés a heti 2x randi. Nagy távolságnál meg ezt sem tudod megoldani és zátonyra fut a story.

2020. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ,szerintem se Alaszkában kezdjél keresni.
2020. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy távolságnál probléma lehet. Főleg ha már kész tervek vannak, illetve mindkettőnek van úgymond jó munkahelye megfelelő fizetése, pláne ha esetleg belevágott lakásvásárlásba , kölcsönbe.


20-as évek elején elmegy a nagyobb távolság...de az sem jó hosszútávon.


Én pl. 25 km-re lakok Pesttől, és a városomban illetve a környékbeli városokban nem sikerült soha megismerkednem egy nővel sem, mindig pesti volt, aztán Pesten találtam munkát mert itt ugyanazért az állásért kb a felét kaptam....így én költöztem idővel Pestre.


De már 50 km-ert nem utaznék semmiért sem naponta.

2020. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, inkább a környezetben keresgélnék, vagy úgy, hogy előre lefekteted a saját szabályaidat mondjuk társkeresőn. Mennyire vagy hajlandó vagy nem hajlandó költözni, és meddig tudod elviselni a távkapcsolatot. Van sok ember, én is közéjük tartozom, aki már alapból nem is menne bele távkapcsolatba, kiv. nagyon kivételes esetekben (ha pl. már tényleg jól ismeri az adott embert, nem épp a Randivonalon egymásra akadtak, és jó, ha a nevét tudja kb.), mert nem hisz benne, időpazarlásnak tartja, fél, hogy a másik rá akarja venni, hogy költözzön el. De nyilván kevesebb macera meg "hibafaktor" van benne, ha az ember közelebbről válogat.
2020. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Mikor hogy.
2020. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!