Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan társkeresőt, ahol kép nélkül lehet ismerkedni? Ismerem a hazai társkeresők nagy részét, de azokat már ,,unalmasnak" tartom :) Kép nélkül ott van az a kíváncsiság, hogy milyen lehet a másik illető...:) Többen is ajánlották a gyk-t, de ezt még nem használtam ilyen célra, szóval ha van valakinek tapasztalata, és megosztaná, azt is szívesen elolvasom. De ha van itt olyan hölgy, aki nyitott az ismerkedésre, beszélgetésre, akkor írjon bátran. :) 23/f

2020. okt. 1. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Élet.
2020. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs. Akkor majd kérni fognak képet.
2020. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Chat.hu
2020. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjukmaz főleg beszélge5ős
2020. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A GyK. nem társkereső... bármennyire is próbálkoznak rajta sokan (szerintem 20x vagy 50x nagyobb energiabefektetést igényel innen randit összehozni mint egy társkeresőről, pont az anonimitás miatt).

Egyébként vannak "arcnélküli" társkeresők, mármint olyanok ahova nem kell egyből profilképet feltölteni. Megteheted hogy némi beszélgetés után teszed magad láthatóvá. Képnélküli vakrandiba viszont nem fog belemenni senki, vagy ha igen... na ja majd rájössz :)

2020. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kép nélkül ott van az a kíváncsiság, hogy milyen lehet a másik illető."


-Általában rondák


Megspóróltam neked egy kört.

2020. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el felesleges a törekvés. Akinek nincs képe, azzal valami biztos hogy nem stimmel. Egyébként a társkereső oldalakon is van nagyon sok kép nélküli hirdetés. Próbálkozz akkor a kép nélküliekkel, de hidd el nincs értelme.

Ott valami gáz van ha nincs egyetlen kép sem.

2020. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!