Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éve egyedül vagyok és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve egyedül vagyok és már betegesen hiányzik a szerelem. Csak az elutasításokat kapom folyton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Keres pénzt!
2020. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán változtass?
2020. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld egy időre a szerelem témát és keress más örömforrásokat az életedben.
2020. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Férfi/nő/nem? Fontos lenne tudni.
2020. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valami gond van veled ezek szerint. És nem az anyagiak. Vagy túlságosan nagyravágyó vagy a másik nemmel szemben, vagy a kinézeted, vagy a viselkedésed a baj. Vagy mindegyik. Én azt vettem észre, hogy a környezetemben csak nekik nincs csajuk/pasijuk:

gyerekesek, idiótán viselkednek, anyu nyakán élnek, megelégszenek a mókuskerékkel, nincsenek vágyaik, függőségben szenvednek, rothad a foguk, nem adnak magukra, hülye dumákkal szédítik a nőket, betegesen féltékenyek, társfüggők, hiszékenyek, személyiségzavarosak.

Válogass. Biztos, hogyha egyik sem vagy, akkor még csak idő kell hozzá.

2020. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Én közel 6 és fél. Amikor még csak 1-2 évnél jártam, én is veszettül kínlódtam. Ma már egy kicsit jobb, bár még mindig elég frusztrált vagyok. Szokj hozzá... (29/N)
2020. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
6 de azért odaírja a nemét és a korát hátha.... :D
2020. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: Nem azért. Csak mert itt szeretik tévesen azt állítani, hogy egy huszonéves nőnek csak akkor nincs senkije, ha nem akar, bezzeg szegény huszonéves férfiak... Francokat!
2020. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as, akkor ezek szerint akarsz? Mi gátol meg az ismerkedésben? Biztos, hogy semmin nem kellene változtatnod magadon? És nem feltétlenül a külsődre értem, sőt...
2020. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Találd meg másban azt ami kipótolja a hiányt.
2020. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!