Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido randizas utan?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor illik eldonteni hogy komolyabb legyen vagy vege legyen?
máj. 23. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első randin is lehet kimondani nyugodtan meg a 10. randi után is.
máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered magad


Nekem hosszabb ido kell mert lassan leszek szerelmes. Jo par honap. De ezt elore mondom mindig. Tolem ne varjon 2het utan szivecsket meg aradozast nyaladzast. Meg szeretlekezest.

máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Hát... Az én történetem azért meredek, emiatt nehezen hihető. Pontosabban én se hittem benne, hogy velem megtörténhet, de még is.


- Tinderhez hasonló oldalon beszélgettünk

- Rá 3 napra rá, randi

- Aznap este sex és nála aludtam

- Azóta nála aludtam

- 2.5évre rá esküvő

máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ki se mondtuk, hogy együtt vagyunk, sőt mégcsak nem is randiztunk, baráti társaságban és aztán kettesben beszélgettünk stb. Mindkettőnknek világos volt, hogy ebből kapcsolat lesz. 9 éve együtt.
máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 honapja randizom egy sraccal, akinek elvileg vannak erzesei de nem akar beleugrani egy kapcsolatba csak ugy hiphop... Nem tudom ilyenkor mennyi idot erdemes adni..
máj. 23. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így nem érdemes belekezdeni vele. Már együtt kéne lenni.
máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

WTF??? Két hónap alatt nem tudta eldönteni a csákó, hogy akar-e valamit? Na akkor 2 év alatt sem fogja! Ez a semmiből a semmibe tart.

Lehet szimpatikus vagy neki, csíp, komál stb. de hogy nem szeret az ziher! Raboljátok egymás idejét.

máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha 2 hónap után sem akarja, hogy a barátnője legyél akkor sajnos azt kell mondajam, hogy ő még mindíg bizonytalan és nem fogtad meg annyira őt, hogy komolyabban veled akarjon lenni. Ilyeneknél szokott az lenni, hogyha bekerül egy másik a képbe nekik, hirtelen dobbantanak, és ilyenkor már meg is születik a döntés, hogy nekik nem megy!

Szerintem csak húzza az agyadat, mert nincs neki épp senki más és unaloműzésre jó vagy neki!

máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónap randizás után mondtam ki, hogy akkor együtt vagyunk. Nyilvánvaló volt, hogy nem ismerkedünk mással közben, igazából utcán is kézenfogva sétáltunk, de én féltem kimondani egy darabig. Ő már régóta egy párként gondolt ránk. Szakítani bármikor lehet, szerintem 1-2 hónapnak elégnek kell lennie a kimondáshoz, és hogy monogámmá minősítsétek...
máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes a 2 honap alatt mennyi randi volt?

Mert ha havi 3 akkor nem csodalom. De ha heti 3 akkor csak el lehet donteni mi van.

Az is lehet h nem o akarja kimondani vagy igazabol jo ez igy.

máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!