Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nagy tekintélyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nagy tekintélyű, magas beosztásban dolgozó nők, akik szeretik a mangákat/animéket?

Figyelt kérdés

Vagy ez nekik már túl gyerekes?


Én elég törtető vagyok, és még tanulok, de úgy érzem, hogy amikor majd sokra viszem, akkor is fogom olvasni a Death Note mangáimat.


Ebben az eset jobb lesz, ha kissé "komolytalan" nőt keresek majd feleségnek? :D


2020. okt. 2. 09:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Na, ezt nem ebbe a rovatba, hanem inkább ezen a kategórián belül, az egyéb kérdésekbe akartam írni.
2020. okt. 2. 09:57
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kérdés nekem fizikailag fáj...
2020. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, h hány éves vagy, de közel sem biztos h mindig így fogod imádni. Lányom ugyanilyen anime fan volt, Mondo újság, cosplayek, k-pop, Mondocon évi 4x alap, Dokomin is voltunk - és egyik pillanatról a másikra hátat fordított az egésznek (amit nagyon sajnálok, mert ebben azért van érték).

Veled is könnyen lehet h így lesz. 🤷‍♀️

2020. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nézd, nekem most a bakteriális és a vírusos fertőzésekről kell írnom a tanulmányaim során, és felnőtt vagyok, ennek ellenére imádom ezt a manga/anime világot.


Biztos, hogy én legbelül örök ifjú maradok, de úgy látom, hogy más nem. Ha vezető tudós leszek, akkor is tele lesz a polcom mangákkal.

2020. okt. 2. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Egy ilyen kérdés kiírása után azért nehezen képzelem, hogy vezető tudós legyél, már bocs :D

Ennek a kérdésnek meg sem kellett volna fogalmazódnia.

2020. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a HR vezeto anime fan, lassan 40 eves.
2020. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Miért, vezető tudós csak azokból lehet, akik a fapinákhoz hasonlóan viselkednek?


Vagy mi szükséges hozzá, szerinted, hogy valaki az legyen? Én úgy tudtam, a természettudomány szeretete, és kiváló tanulmányi eredmény.

2020. okt. 2. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értettél meg. Nem azért mondtam ezt, mert szereted az animéket, ez ízlés kérdése.

Azért mondtam, mert tudnod kellene, hogy intelligens emberek közötti kapcsolatnál ennek aztán tényleg semmi jelentősége nincs, és így a kérdésnek sincs sok értelme.

Egy normális nőt nem fog érdekelni, hogy szereted-e az animéket, függetlenül attól, hogy ő szereti-e. Illetve neked sem ez alapján kell választani.

Na most, ha magadat komolytalannak is definiálod (ami nem függ össze egyébként az animékkel), akkor arra viszont azt mondom, hogy érdemesebb komolytalanabb nőt keresni. Ennyi.

2020. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Egy normális nőt nem fog érdekelni, hogy szereted-e az animéket, függetlenül attól, hogy ő szereti-e."


Tök mindeg, ezt én is tudom. A kérdés viszont arra vonatkozik, hogy az említett női csoportban vannak-e anime/manga fanok, ez a kérdés.


Harry Potter fanok biztos vannak, mert azt menő szeretni.

2020. okt. 2. 11:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy az animéket is marha sokan szeretik, szóval fix, hogy vannak ilyen nők.
2020. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!