Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves múltam, Hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves múltam, Hol ismerkedjek ha munkahelyen kívül nem járok nagyon sehova, ?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol kene keresni magamnak valakit, meg hogy milyen helyekre lenne érdemes eljarni.Tarsasagom nem igazán van,vidéken lakom így itt nem nagyon vannak programok, lehetőségek. Társkeresőkre fel vagyok regisztrálva, ott próbálkozom. Sokan vagytok hasonló helyzetben? Hogy nincs hol ismerkedni?
2020. okt. 2. 14:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
3: Nem bakker, a reggeli tömegnyomor buszon a maszk, a szakadó esőtől csöpögő esernyők és félálmosan zötykölődő emberek között valószínűleg odafurakodok egy vadidegen nőhöz, hogy "kőkóla?". Te sem gondolod komolyan.
2020. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%

11.-nek.


Nyilván a maszkos ismerkedés nem játszik, de máskor a busz jó hely.

A "kőkóla" szint meg nem én vagyok, ne magadból indulj ki!

2020. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
64%
Tinderen feleséget xD Persze :D Rakjuk vissza a polcra a mesekönyvet.
2020. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

13.-nak.


Miért? Durvából lesz a legjobb, nem? :) Mondjuk miért nem mennek rá inkább a Rosszlánykákra ennyi erővel?

2020. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk a tinderen menyasszonyt keresni, azon besírtam. A lottó ötös esélyesebb mint ott normális nőt összeszedni.
2020. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
A munkatársam most szeptemberben ment hozzá a pasijához, aki a tinderen ismert meg...
2020. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%
kamu
2020. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Mi a "kamu"?
2020. okt. 4. 04:19
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen visszafogott, vallásos lányt is tálaltam tinderen. Nem mindenki instagram p.csa, csak őket teszi a sor elejére, mert ők néznek ki a legjobban.
2020. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves nő vagyok és szerintem is nehéz ismerkednie ennek a korosztálynak, bulikba már nekem sincs kedvem eljárni, az ismerőseim nagy része meg már házas. Elkezdtem neten "keresgélni", de eddig az is csak csalódásokat hozott. Talán ha adnom kéne egy tippet, az az lenne, hogy bármerre jársz, azt nyitott szemmel tedd, és ha megtetszik valaki, nyugodtan szólítsd le, akár az utcán is. Sok esetben nem fog bejönni, de előbb-utóbb biztosan lesz valaki, akinek jól esik, hogy kiszemelted magadnak, kitartás! :)
2020. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!