Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves múltam, Hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves múltam, Hol ismerkedjek ha munkahelyen kívül nem járok nagyon sehova, ?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol kene keresni magamnak valakit, meg hogy milyen helyekre lenne érdemes eljarni.Tarsasagom nem igazán van,vidéken lakom így itt nem nagyon vannak programok, lehetőségek. Társkeresőkre fel vagyok regisztrálva, ott próbálkozom. Sokan vagytok hasonló helyzetben? Hogy nincs hol ismerkedni?
2020. okt. 2. 14:43
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%

Nekem is vannak ismerőseim, akik tinderen jöttek össze, már összeházasodtak.

Ma már a legtöbb magányos embere ott köt ki, nem csak alkalmi dolgok miatt.

Én mondjuk kutyasétáltats közben ismerkedtem meg több párommal is, az elég egyszerű dolog, kutyák leszólítják egymást, gazdik meg beszélgetünk, hamar kiderül, hogy van-e közös szimpátia. Persze, ez miatt nehogy legyen kutyád, ha nem vagy állatbarát vagy tudnád szeretni amúgy... az egy 10-15 évre szóló dolog.

Neten is ismerkedtem előtte, ott is volt nekem egy két lány, volt amelyik komolyabb is lehetett volna, de nekem nem volt szimpatikus.

Kisboltba is ahol törzsvásárló voltam, az eladó lány elkezdett velem flörtölni egy idő után, mire észre vettem, késő volt, mert pont költöztem :D Azóta nem járok oda, ezt mondjuk sajnálom.

2020. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a 20 évesek szexre használják a tindert, a 30-asok használhatják ám komoly ismerkedésre.
2020. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
22-s írta le a lényeget. Sok 30-s lány ismerősöm van tinderen komoly szándékkal. Sőt férjet keresnek. 30-s egyedül álló nők már gyereket, férjet akarnak, nem egy jót d*gni. Persze van kivÉtel, itt is ott is. 20-s ános se mind csak szexet akarnak.
2020. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%
23: Tinderen általában vissza sem írnak, vagy nincs match több év használat után sem. Pedig én férfiként leírtam, hogy komolyat keresek. Ott úgy néz ki, a nők nem komoly szándékkal vannak.
2020. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%
#24 Amíg van nálad jobb alternatíva, addig ne is reménykedj, hogy majd téged választanak.
2020. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%

10-es vagyok

Örülök, hogy mások megszavazták, hogy lehetetlen tinderen feleséget találni. Biztos álmodtam akkor.

Tény, hogy tele van filléres ribizlivel, de nagyon sok komoly kapcsolatot kereső ember is van fent (férfi, nő egyaránt). Ki lehet szűrni, hogy kivel randizik az ember. Aztán a randival is lehet tovább szűrni. Nem célom senkit meggyőzni, leírtam, hogy nekem bevált, több ismerősömnek is. Ha valakit érdekelne, csak visszatartja az itt is jól megjelenő általános közvélemény, azoknak üzenem: szarni bele, ki kell próbálni. Mi a legrosszabb, ami történhet?

2020. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26: Lehet, hogy a fővárosban másabb, de én évekig (! napi szinten) nyomkodtam match nélkül normálisan töltött adatlappal, komoly kapcsolatot keresve a tindert. Semmire sem jó, mivel egy beszélgetést sem sikerült rajta összehozni. Volt előfizetésem is egy időben, és igen, próbáltam a "mindenkit jobbra" elvet is a végén, hátha én voltam túl válogatós. De zéró, nulla az egész. Szóval mondhatjuk, hogy vagyok olyan kompetens, hogy kijelenthetem, hogy biztosan vannak nagy szerencsések, de általánosságban kalap banánt nem ér az alkalmazás.
2020. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
100 ból 1 nek összejön a Tinder, aki vagy jó pasi/nő és válogathat, vagy olyannak aki nagyon leadja az igényeit és bárki neki. Ilyen esetben lehet ott párt találni, de 100 ból 99 nek nem fog sikerülni, mert vagy jópasi vagy jónő és csak egy numerát akar vagy hülyíteni a másikat, egot növelni, vagy ultra válogatós akkor is ha ő maga csak egy gyenge 10/3 as alsó átlagos pasi vagy nő.
2020. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
24%
30 éves férfi vagyok. Próbáltam a tindert februártól áprilisig, de szerintem sose többet. Ha nagynehezen összejött egy randi, ott derült ki, hogy egyszerűen a csaj nem százas. Eleve élőben máshogy nézett ki: értsd a képen egy mosolygós vonzó nő, a valóságban egy savanyú, rideg, mosoly nélküli valaki, abszolút csalódás. Ezen még túltettem volna magam, de aztán a személyisége... Olyan elszólásai voltak, hogy valószínűleg volt már öngyilkos is, és valami spirituális maszlagról beszélt végig, tinderen is tesztelgetett, na szóval...ennél az utca vagy a rosszlányok is értelmesebb alternatíva.
2020. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29 vagyok, ami még eszembe jutott a tinderről: Ezen kívül, mikor a 40 éves, elvált, gyerekes nő akar randizni, meg majd pár év múlva gyereket-ezt már chaten leírja-én pedig 30 évesen alig 10 évvel vagyok idősebb a gyerekénél, akkor is csak néztem mint Rozi a mozgóképszínházban. És 2 ilyen eset is volt 2 hónap alatt...
2020. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!