Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves múltam, Hol ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves múltam, Hol ismerkedjek ha munkahelyen kívül nem járok nagyon sehova, ?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol kene keresni magamnak valakit, meg hogy milyen helyekre lenne érdemes eljarni.Tarsasagom nem igazán van,vidéken lakom így itt nem nagyon vannak programok, lehetőségek. Társkeresőkre fel vagyok regisztrálva, ott próbálkozom. Sokan vagytok hasonló helyzetben? Hogy nincs hol ismerkedni?
2020. okt. 2. 14:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Utolsonak van igaza. Nagy szamok torvenye alapjan ha sok embert leszolitasz (nagyobb varosban jo, ahol nem biztos h pletyka targya leszel, h a mindenkit vegzalo őrult vagy), akkor elobb v utobb sikered lesz.
2020. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!