Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az oké ha valaki azzal kezdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oké ha valaki azzal kezdi a beszélgetést a Tinderen, hogy "mivel foglalkozol" vagy "mi a foglalkozásod"?

Figyelt kérdés

Miután meg volt a match köztünk és párba állított az app ráköszönök az illetőre hogy "Szia. Hogy vagy?", erre se egy köszönés, semmi válasz a kérdésre, hanem, egyből ezzel indít az illető, a foglakozással.

Értem én, hogy egy fontos kérdés ez, nekem is az, na de kérem szépen, akkor mit lehet leszűrni az illetőről, ha ilyen kérdéssel indít? Még csak nem is köszön, vagy csak dob egy Sziát és egyből ezzel kezdi utánna. Semmi egyéb kérdése nincs rólam, hogy miért keresek. Nem érdekli, hogy miért vagyok jelenleg egyedűl és kit, milyen kapcsolatot keresek.(Komoly kapcsolat keresése reményében regisztráltam a tinderre, vidéki férfiként.)

Mikor írom neki, hogy autószerelő a szakmám, akkor meg töröl...

Ki érti ezt? Sajnos nem vagyok az olajmágnás fia és nincs olajkitermelő cégünk, vagy menő szoftvereket meg android aplikációkat fejlesztő It-cégem...

Akkor ugyen ezeket a nőket nem is én érdeklem meg nem is az öszinte boldog párkapcsolat, hanem csak az, hogy mivel járok én hátterileg és mivel jár ha összejön velem, anyagi és befolyás és elismertség hátterileg?

Mit lehet erről elmondani? Mi a véleményetek?

33ffi



2020. okt. 2. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Persze, hogy oké.

Sőt, nem csak simán oké, ez egy tök jó dolog, mert legalább egyből tudni lehet, hogy egy golddigger ribi.

Tehát bekamuzol neki valami brutál jól fizető melót, és már első randin megfektetheted.

És olyan lelkesen fog szopni, b-szni, mint ha élete múlna rajta, mindent engedni fog, amit csak akarsz, sőt, még el is játssza, hogy nagyon élvezi, mert meg akar tartani.


Még egy párszor megdugod/leszopatod/arcára vered, amíg rá nem jön, hogy valójában nem is vagy pénzes, aztán meg kirúgod.

2020. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
retardaltak utan nem sirunk...
2020. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem jó ezzel kezdeni, tipikus szűrőkérdés.
2020. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők 75% azt nézi hogy mit nyer azon ha összejön valakivel. A pénz az első , utána meg jönnek a külsőségek.
2020. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
A nőket a pénz érdekli, ebből sokmindent leszűrhet.
2020. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivánom az ilyen embereknek, hogy találjanak egy jó gazdag utálatos természetű embert, aki az őrületbe kergeti őket. :D
2020. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nőként mondom én a helyedben nem is válaszoltam volna rá, hanem én törlöm. Vagy visszakérdezek te mivel foglalkozol és benyög valami gagyi büfészakot jól kinevetem utána törlöm. Ne menjetek már le ennyire kutyába mert összejött egy match
2020. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziátlan kérdés. Tipp: írd ki a reglapodra hogy autószerelő vagy. Akit ez zavar meg bankigazgatót vár az nem húz jobbra. Te is jobban jársz, megspórol neked némi időt a felesleges levelezgetéssel.
2020. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezte egy nő, hogy mivel foglalkozom. Mondtam neki, hogy egyetemi hallgató vagyok. Azóta nem írt. Pedig ő írt rám. Miért?xD
2020. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mérhetetlen felszínességre, és önismerethiányra utal.
2020. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!