Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég matcheltem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég matcheltem egy sráccal tinderen és rögtön elkérte a fb elérhetőségemet? Ez normális? Mire véljem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a tinder protokollhoz fogalmam nincs hogy ez most jót jelent-e vagy sem. Ráadasul nem biztos hogy egy vadidegennek rögtön megszeretnem adni.

Mi erre a helyes reakció? Vagy ez gyakori?


2020. szept. 23. 12:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%

1.: Minek a Fosbúk, ha zavar, hogy rád keresnek ott a pasik,

anyósjelöltek, melóhelyed,...?

2.: Felmész egy szexpartner oldalra, megdugatnád magad a sráccal, de ne lássa, hogy nyaraltál SiJófoGon?

2020. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként én Szegeden élve amúgy is megtalálom keresztnév + képek alapján a matcheim kétharmadát facebookon azelőtt, mielőtt hivatalosan elkérném tőle a facebook elérhetőségét és átmennénk oda.


A kérdésre válaszolva pedig ez abszolút rajtad áll. Ha bejön a srác (márpedig bejön, ha jobbra húztad), akkor add meg neki és beszélgessetek ott tovább.

2020. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hát azért az hogy valakit jobbra húzok tinderen még nem feltétlen jelenti hogy bejön.

Max annyi hogy kép alapjans szimpi de én egy kép alapján meg nem tudom eldönteni hogy bejön-e.

2020. szept. 23. 12:43
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Ne add meg. És még egy dolog, ne használd ugyanazokat a fotókat.
2020. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem adod meg neki hanem tinderen beszélsz tovább. Mi a párommal a második randi után cseréltünk messengert.
2020. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Mivel a csajok többsége pár mondat után szó nélkül lelép,ezért lehet azt gondolja ha Facebookon beszéltek akkor nagyon az esélye hogy nem lép le a csaj
2020. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

"Ha bejön a srác (márpedig bejön, ha jobbra húztad)"

Na-na, nem ilyen egyszerű... Ilyenkor jön, hogy "előbb meg akarom ismerni a srácot, hogy szimpi-e", aztán a "megismerés" abból áll, hogy a pasi próbál teperni, üzenetet küld, a csaj meg nem válaszol, mert közben már van öt másik matche (meg kétszáz balra húzott lúzerrel unmatche).

2020. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

7.


Igen. Mi férfiak legalább minimum szexelnénk azzal, akit jobbra húzunk. Az ismerkedéskor meg még csak annyi dől el pluszba, hogy kapcsolatra is alkalmas-e.

2020. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne add meg. Beszélgessenek és ha szimpi max akkor
2020. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ezt a folyamatot, hogy a pasinak "tepernie" kell, régebben úgy hívták, hogy udvarlás.
2020. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!