Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy gazdag pasi viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gazdag pasi viselkedik parasztul akkor az vicces kemény vagány ha a csóró akkor alpári disznó proli.Miért van ez a nőknél?

Figyelt kérdés

Haveri társaságomban mindegyikünk jó végzettségű hobbiként focizunk néha sörözgetünk.

Ott eljönnek ezek a dolgok.

Mivel jó körülmények között élünk időnk is sok van és környezetünkön is meglátszódik az életszínvonal.Jobb autók jobb ruhák mint az átlagnak.

Némelyikünk tizenpár éve társkeresőzik de én is csinálom jó pár éve.

Miért van ha egyszerűbb embernek adom ki magam parasztnak gondol a csaj ugyanezzel a stílussal de ha meglátja hogy a négykarikás a8 ból szállok ki mondhatok neki bármit csak vigyorog és minden jó neki pedig beismerem ilyenkor direkt rájátszok néha kicsit a parasztságra.

Egyik lány se szólt ha kocsival mentem a randira némelyikből lett hosszabb kapcsolat is.

De ha villamossal megyek nem beszélek arról hogy élek még a lány sértődik meg mit akarok miért vagyok ilyen laza meg mire mikor csak villamossal járok.

Férfiak ti is találkoztatok már ezzel a jelenséggel társkeresőzés közben?


2020. okt. 5. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem szoktam se játszmázni, se nem vagyok paraszt.
2020. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a férfiak nem találkoztak ezzel.
2020. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább a számító nőknél lehet, akik csak azt nézik, hogy melletted milyen életszinvonaluk lehet.

Hasonlót én is tapasztaltam, mikor fönökként le kellett tolnom egy olyan fickót, akinek apja Svájcban él, és a korombeli nő akivel mindketten beszélgetni szoktunk, onnantól nem állt szóba velem, mert én voltam a bunkó. De ez a nő korábban is már azon agyalt, hogy szivesen kimenne hozzá, ezzel a sráccal, az sem érdekelte, hogy most van párja. De ő egy tipikusan pénzre utaző 40-es nő.

2020. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ilyen a nőknél.

Attól,hogy te a stílusodból adódóan ilyen nőket fogsz ki az egyéni probléma.

A lányok nem szeretik a parasztokat lehet az akár gazdag vagy csoró.

Egy negatív tulajdonságot nem szépít meg a pénz.

Max az olyan lányoknál akik a pénzre mennek elviselhetővé teszi.

2020. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít, a8-bol szall ki, vagy villamosrol le, ha paraszt, akkkr paraszt. De! Zsák a foltjat mindig megtalálja. Te azért talalkozol ezzel a jeleseggel, meet olyan noket veszel csak eszre, akiknel ugymond ez a természetes. Pénzes pasikat szeretnek csak (gondolom ez a típus vonz, mert mint írtad jó eketszinvonalon élsz), szóval másfajta nőkkel nincs tapasztalatod (nem abban körben vannak, ismerkednek, nem is akarnak ill. te sem veszed észre őket, ha ott is vannak a környezetedben). Ennyi.
2020. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
A gazdagok dugják őket, velük kedvesek, ők ki tudják fizetni az árat. A többi csak mellépofázás, el ne hidd.
2020. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Provokatív kérdés.

Nem sok gazdag embert ismerek. kevésbé jellemző rájuk hogy bunkók lennének, mint a kis pénzért, rossz, monoton, fárasztó munkát végző emberekre. Bemész egy szórakozóhelyre. Honnét tudnák mivel jöttél? Ha már felszedtél egy nőt utánna persze fogja tudni.

2020. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7.


Szerintem a kérdező azokra a gazdagokra gondol, akik ilyen tipikus "látszat-gazdagok", nagy béjemvé, kopasz fej, napszemüveg éjjel a pincében is, aranylánc. Na ők nagyon bunkók tudnak lenni, szerintem ezt mind tapasztaltuk már. Ők azok a tipikus "wazze" emberek akiket remek érzékkel gúnyoltak ki a Gálvölgyi-showban 15 évvel ezelőtt. Valószínű csak apróságok változtak azóta, de a stílus maradt.


Bár nem értem a kérdést, mivel ezeknek a "barátnői" is bunkók, tipikus kistatyi, kiskutyi a kistatyiba, 10 kg smink, 100 büntetőpont a jogsiba, örökös szolibérlet állandó hangoskodás ha 3 percet várni kell (a bunkó barátjuhoz hasonlóan), és állandóan alapnak tekintik a különleges elbánást, mert ők "csak valakik a sok senki között".



Kb. ilyen párost képzelek el: [link]

2020. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez maradt Edricus. :) Amikor oanel konyhából jutsz luxus keglibe. A oanel marad. Örök prolik, a pénz nem csinál jellemet. A jellem nem pénz függő. :)
2020. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Panel* az értelmesebbek kedvéért.

A színpadkép változik, az ember nem. A pénz általi luxus háttér semmit nem javít rajtuk. :)

2020. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!