Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában a nőkre egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a nőkre egyre inkább jellemző válogatósság (mindegyikük minden szempontból tökéletes férfit akar magának) miatt van egyre több incel? A netes ismerkedős alkalmazások ezen a helyzeten csak tovább rontanak, ahol kedvükre válogathatnak a nők.

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 14:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan ti azt hiszitek,hogy az összes nő meg is kapja a tökéletes férfit?Mert nem.

Hogyha egy átlagon aluli lány olyan elvárásokkal ismerkedik,hogy neki egy 10/10-es tökéletes testű szépfiú kell akkor hamar pofára esik ő is és hamar lejjebb ad az elvárásaiból vagy örökre egyedül marad.

Nem összes nő nyerő minden férfinél.

Vannak akiknek a béka feneke alatt vannak az elvárásai mégsem próbálkozik nála senki mert pl duci.


Szóval amíg te a modell szépségű lányok elvárásai miatt gondolod,hogy túl nagyok az elvárások nem lesz semmi értelme a siránkozásodnak amit naponta előadsz.

2020. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
4%

Én kinevelném a nőbe élő sub nőt.

F

2020. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam regisztrálva társkeresőn, és neten sem ismerkedtem. Igen szűröm kinek a közeledését fogadom el, mert el tudom tartani magam, és majd én eldöntöm ki az aki számomra a legmegfelelőbb egy kapcsolatra, család alapításra feltéve, ha ő is így gondolja. Azért van egyre több férfi egyedül, mert az idő folyamán, a nők tanultabbak, mint régen voltak, és megvannak a megfelelő feltételek, hogy el is tartsák saját magukat, ergo nem kell csicskát játszanunk a napi betevő falatért, és megtűrnünk mindenféle igénytelen alakot férjünknek.
2020. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
90%

Nos, én abban szocializálódtam, hogy kevesebbet érek, mint a férfiak. Ha valaki ugyanazt a teljesítményt nyújtotta pl. matekból, fizikából, mint én, csak fiúként, akkor jajjj, de ügyes, legyél csak mérnök, Pistike, míg én nem sok visszaigazolást kaptam. Emellett fogdosva voltam, ribizliként kezelve, és senki nem akart kapcsolatra, ha bármelyik fiú akart is velem valamit, kikötötte, hogy nem tudhat erről senki. Csak mert nem voltam szociális, "menő" csaj, sőt, inkább furán viselkedtem. Én meg ebből nem kértem.

0 önbizalmam volt, csúnyának és gáznak gondoltam magam, és a sok szexuális zaklatás, taperolás miatt elrejteni próbáltam a mellméretem, és úgy gondoltam, hogy ha egyszer is belém szeret egy srác, és fel is akar vállalni, az majd számomra ajándék lesz. Így lettem 20 éves korom körül olyan, hogy mindenkinek esélyt adtam, minden pasinak járt tőlem annyi, hogy legalább találkozom velük, vagy a félénkebbeknek annyi, hogy beszélgetek velük akár hetekig a neten, akárhogy is néznek ki. Mindenféle undormány alakkal ismerkedtem, mert azt is elhitették velem, hogy sokkal több a rondák között a hűséges, arany szívű férfi. Oda is adtam magam egy totálisan, minden szempontból gáz alaknak, akiről azóta tudom, hogy meg sem közelíti a szintemet.

Még ebben az időszakban is le lettem hordva válogatós qrvának, mindenféle rongynak, volt, aki visszautasítás miatt a halálomat kívánta, vagy, hogy ha lesz párom egyszer, akkor verjen szét, undorítóak a hozzám hasonló szép nők, max. bszni jó őket...stb. Házas pali is zaklatott, majd ő sértődött meg, amikor megmondtam, hogy ha nem hagy békén, akkor szólok a feleségének, akkor jött, hogy mit képzelek, csak szexre kellettem volna, nehogy már pofám legyen azt gondolni, hogy közöm van az életéhez.

Olyan is volt, aki össze-vissza alázott, játszmázott, majd amikor nagyon komolyan kérdőre vontam, akkor előadta a szövegelést, hogy mivel szép vagyok, engem csak így lehet megszerezni, mivel ha kedves lenne, csak porig aláznám. Amikor ezek után megköszöntem szépen az ismerkedést, medig én lettem a beképzelt, utolsó xar ember.


Ezek után csodálkozol, hogy amikor elkezdett udvarolni egy full kedves és mellé külsőre is helyes srác, akkor őt választottam azonnal, instant? Persze, kaptam a savat az utána bepróbálkozóktól, amikor megmondtam, hogy van párom, hogy nyilván egy jóképű bunkó, aztán majd jól megcsal.

Azóta a 30-hoz közeledek, most meg már az jön, hogy mit képzelek, hogy huszonéves pasival vagyok együtt, úgy el fog hagyni, mint a pinty, mekkora arcom van már, ha szerintem hűséges és velem marad, és felvehetem a versenyt a 20 éves puncikkal, menjek szépen a 40-50 éves pasasokra, örüljek, ha azoknak kellek. :D

Ezeket, amiket írok, mindet megkaptam LEGALÁBB 3-4 embertől, olyanokat, amik 1-1 idiótának a specifikus, egyszer előforduló h.ülyeségei, azokat le sem írom.


Konklúzió: Akik fújtatnak a nőkre, és sorozatosan társkeresési gondokkal küzdenek, nem kellenek senkinek, annak oka van. Vagy nézzetek magatokba, vagy hagyjátok békén a nőket.

Nem tudom, a többi nő hogyan van vele, de én akkor is koptatni fogom a fajtátokat a jó büdös francba, ha elhagy a párom, és ott fogok állni 30-as vagy 40-es nőként, társ nélkül.


Még szép, hogy válogat az ember, mivel egy kapcsolat akkor jó, ha az egyedülléthez képest pluszt ad hozzá az élethez, nem elvesz belőle, nem nyűg. Ehhez pedig egy olyan férfi kell, akivel összeillünk, akivel a szeretetről szól a kapcsolat, és akitől végül, de nem utolsósorban nem hányom el magam.

A normális férfiaknak a lehető legnagyobb tiszteletem küldöm ezennel is.

2020. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
3%
Ez az incelség egy összetettebb jelenség részlete. Miért házasodnak/ kötekeződnek el/szülnek a nők bőven 30 fölött? A tanulás, karrier- mondják a mellébeszélők. De ha összekacsintunk tudjuk hogy 20 helyett a 25-26 ra kitolódó családalapítás még magyarázható tanulás/ karrierrel de a 30pluszos nem. A nők sok évig versenyben vannak a csekély számú aranyhímvesszőért aztán amikor ezt megunják vagy végleg kiesnek a versenyből mert Lízing-maraton után végül dönt az alfa valaki más mellett(lévén többnejűség nincs itt), akkor lepattanóként fel lehet őket szedni. Hány ilyet láttam, jó ég! Csak nem a hivatalos szövegüket kell bekajálni hogy találtak egymásra hanem a valóságot észlelni.
2020. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
14%
Ezért nem kell ismerkedni :) Mit akarsz te egy "nőtől" egy kapcsolatba? Tedd fel a kérdést magadnak. Majd tedd fel azt is, hogy ebből mit tudsz "megkapni" ezektől? A két lista köszönőviszonyban sem lesz egymással. A másik oldalt meg ha nézzük, ott csak igények vannak, meg húzzák a szájukat, lassan bradpitt elmehet a pcsába a filmjeivel együtt, mert nincs 3 töke vagy 4 lába... Rosszul közelíted meg a dolgokat, ezért egy orbitális nagy mangina vagy. A helyes út: én ezt tudom, én ezt értem el, én ilyen vagyok. Nyilván hozd ki magadbol a maximumot, keresd magad rommá, edzd magad rendesen, és szrj rá h a férgesek mit gondolnak és majd rájössz, nekik egyetlen 1 tudásuk van: válogatás, és várakozás a legjobbra. Ezt az 1et pedig rendszerint elbsszák, lásd: válások, zabigyerekek, 2-3 alommal tinderre regisztrál a nyomorult, stb... Soha ne akarj megfelelni egy nőnek. Ha te saját magad minél magasabbra rakod a lécet, akkor a léc alatti nők jönni fognak maguktól is. Feleslegesen mész oda "felszedni", csak hülyíted magad. Ha akar valamit, úgyis odamegy hozzád, de tudd helyesen kezelni a dolgokat. Csak azért akar veled lenni, mert "lehet veled villogni" mások előtt, az h ez a pénzed, házad, dumád, életkorod, stb... miatt van az mind1, de soha sem téged fog szeretni. A tinderen meg egonövelés céljából van fent a sok nyominger, pláne amelyiknél ilyen nárcisztikus önimádó oldalak vannak kiírva, instagram, tikitaki tökömtudja milyen önimádó szrok vannak, nah azt felejtsd el.
2020. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%

Ekkora általánosítást,hogy tudtál kipréselni magadból #16??

Alapból miért gondolod,hogy számba vehető a te tanácsod amikor férgesnek és nyomorultnak hívod a nőket?Férfiakat se kéne így nevezni.Ez alpári.


Illetve nekem a válogatáson kívül rengeteg tudásom van.

Pl jó vagyok matekból.Ezért könyvelő lettem.Szépen tudok rajzolni.

Illetve csomó dolgot tudok a kutyákról.:D szóval nem igaz,hogy egyetlen tudásom a válogatás.

Sose regisztráltam tinderre és egy zabigyerekem sincs.

Nem azért vagyok a párommal mert lehet vele villogni.


Amit idehánytál tömény rosszindulat.:D szóval remélem senki nem a Te tanácsod szerint akar majd csajozni.

2020. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
9%
Válogassannak a nők de ésszel. A regényhosszúságú kommentet jegyző nő rosszul válogatott (indokolatlanul alább adta a gyakoribb véglettel ellentétben) és most bosszút akar állni. Oka van ha valaki nem kell a nőknek? Naná. Nem elég jóképű/gazdag . Ha meg Mr. tökéletesnek eljár a keze akkor meg szétkenik a szennyet a teljes mezőnyön, ne kelljen elismerni hogy mellényúltak.
2020. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
88%

"A regényhosszúságú kommentet jegyző nő rosszul válogatott (indokolatlanul alább adta a gyakoribb véglettel ellentétben) és most bosszút akar állni. "


Bosszút állni? :D 7 és fél éve élek kapcsolatban egy teljesen szeretnivaló férfival...

Az igaz, hogy rosszul válogattam, de ez a tényeken nem változtat.


"Oka van ha valaki nem kell a nőknek? Naná. Nem elég jóképű/gazdag "


Vagy mondjuk az, hogy belül is egy undorító féreg.

2020. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
10%
18-as vagyok. Voltaképpen a nők egyik legnagyobb szívfájdalma szerintem az hogy a kapcsolati erőszakot nem tudják a démonizált incelek nyakába varrni. Marad ez a “hát ezek a férfiak úgy általánosságban milyenek már”
2020. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!