Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában a nőkre egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a nőkre egyre inkább jellemző válogatósság (mindegyikük minden szempontból tökéletes férfit akar magának) miatt van egyre több incel? A netes ismerkedős alkalmazások ezen a helyzeten csak tovább rontanak, ahol kedvükre válogathatnak a nők.

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 14:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%
De ocsmányak vagytok istenem.Az ilyeneket még a köldökzsinórral kellett volna elkötni,jó szorosan.Aki megteheti valogat,a férfiak is válogatnak.Ha csúnya lennék,le se köpnétek.Amúgy voltam pár gáz alakkal,csak szex miatt,de a szép fiúk se kellenek,ha ocsmányak belülről.
2020. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
89%

29-es.

Férfiként írom hogy ritka nagy idióta vagy. Lehet hogy választanak sokan (minőségre kíváncsi lennék) de az a belső értéktelen porhüvelyeden nem változtat.

A hölgy válaszoló semmi rosszat nem írt. Leírt egy folyamatot. Barátnőm lévén én is látom hogy a férfiak egy rétege mekkora szenny és tapasztalom is. Totál valid az a folyamat amit Leírt. Az hogy valaki fiatalon naiv és rosszul választ meg nem érv arra hogy valaki emberileg undorító mellette.

2020. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
1%

És ezen a ponton ismerhetőek fel a nárcisztikus betegek, mint te. Hazudoztál h én kit mit, letagadod a valóságot (azaz h a nők választanak), majd jössz azzal h én tördellek téged, pedig csak annyit mondtam kellenél a kutyának ilyen felfogással. Neked előzményed sem volt erre, csak annyi, hogy a "nő dönt".

Beteg vagy, mert:

- felelősséget hárítasz (ilyenkor nem a nő dönt)

- manipulálsz, időrendi zavart okozol

- lenézed a másikat ismeretlenül

- majd önsajnáltatod magad.

Tipikus liberális nárcisztikus állat.

2020. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
7%
32, te meg egy orbitális nagy mangina lehetsz, aki bszopja azt a sok hülyeséget, amit a nők mondanak neki, mindezt azért h p.nához juss. Szíved joga úgy élni ahogy akarsz, elviselni h lenéznek, hülyének néznek, akármi. Fentebb leírtam h reagált az adott nőszemély arra h a "nők döntenek". Miről beszélünk akkor? Sok sikert, csak nehogy sírás legyen mikor kisemmiznek, vagy becsapnak, mert azért a nők válnak, a nők élősködnek, ugrálnak, válogatnak (lásd tinder, papírra vetett feminizmus).
2020. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%

1. " Fentebb leírtam h reagált az adott nőszemély arra h a "nők döntenek""

Annyi eszed sincs, hogy lásd, hogy nem ugyanazzal a személlyel beszélsz végig? Pipaszámból pl. látszik. Nem én írtam azt a reakciót erre, nem én vagyok a 28-as.

2. Te is össze-vissza pofázol, hogy ki mekkora éhenkórász, meg írod az agresszív moslékot, ergo te is próbálsz másokat tördelni.

3. Ki a francot érdekel, hogy neked ki kell és ki nem?

4. Azt hiszed, hogy amikor ismerkedsz valakivel, rögtön tudod, hogy milyen a személyisége, és miket fog művelni hónapok, évek múlva? Pláne 18-20 évesen. Az elején kedves, rendes nagyon sok ember, aki később meg bántalmazó lesz. Elég sok fiatal nőt és férfit is meg lehet vezetni, mivel az élettapasztalatot össze kell gyűjteni valahonnan. Most már nem választanék olyan palit, mint az első párom volt, esélye nem lenne így kb. 10 évvel később. Másrészt pedig, amikor kiderült milyen, elég hamar kidobtam. Vagy szerinted mit kellett volna tennem? Elismerni, hogy én választottam, és hagyni, hogy bántson és vele maradni, ameddig csak akarja? Vagy felmenti a féreg viselkedése alól, mert "én választottam"? Ő meg azt választotta, hogy utolsó féreg módra viselkedik az egyetlen nővel, aki egyáltalán szóba állt vele. Ez van.

2020. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
67%

Eddig négy férfit dobtam az alábbi indokokkal:

- az első kinevetett, amikor megtudta, hogy aktívan foglalkozom a festészettel és rákérdezett, hogy "ilyen Gogh szerű furcsaság vagy?". Egyetlen randink volt, ahol teszem hozzá, többször tett humorosnak szánt sértő megjegyzéseket.

- a második az együtt töltött két hetünk alatt folyamatosan arra buzdított, hogy hagyjam ott az egyetemet, mert ő nem került be, és szerinte ha ő nem lesz diplomás, én se legyek az.

- a harmadik valami eszméletlenül túlsúlyos volt, és ha én vékony és szép alakú vagyok, akinek nagyon fontos a sport az életében, a minimum elvárásom az, hogy a párom ne úgy nézzen ki, mint egy félig elolvadt gombóc.

- a negyedikkel egyetlen randira mentem el, ahol folyamatosan szexuális megjegyzéseket tett és a végén az akaratom ellenére megcsókolt, majd napokon át keresztül zaklatott minden netes portálon keresztül, amíg le nem tiltottam.


Na, melyikkel is kellett volna összejönnöm? Miért is kéne bárkivel összejönnöm, ha tudom, hogy bárhol találok jobbat? Mert az "incelek" nem a jó személyiségű emberek ám.


A fenti esetek 19 és 21 éves korom közt történtek, majd nemsokkal a negyedik eset után összejöttem a jelenlegi barátommal, aki számomra tökéletes. Hasonló jellemek vagyunk, több közös érdeklődéssel és céllal, nekem külsőleg vonzó (pedig sokak szerint elég beesett feje van). Ha ezek nincsenek meg, mégis miért jönnék össze bárkivel?


Hozzáteszem amikor összejöttünk, az ő havi keresete a fele se volt az enyémnek, mert ő csak alkalmi munkákat vállal az egyetem mellett, nekem pedig van állandó állásom és mellé alkalmi munkák.

24/L

2020. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
10%
Ezek szerint akkor a nők náluk sokkal lejjebb lévő fizetésű, kinézetű és hátterű fickóhoz akarnak menni, mert azt szeretik. A válaszaitokból ez látszik, holott h a pcsába lehet h minden férfi panaszkodik kb h a nők a felső 10%-hoz akarnak tartozni? Minden társkereső statisztika kivétel nélkül ezt tükrözi. Valaki hazudik, vagy ti, vagy a világon az összes férfi. Még a felső 10%-ban lévő férfi is ezt állítja, én is látom, a másik is... Akkor meg a média a hülye? Mindenki hülye? Persze lejjebb adjátok. Aha, én meg munkahelyet váltok kevesebb fizetésért. Hazudozzatok másnak.
2020. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
16%
36. Az első kettő jó pasi volt de feltűntek jobbak és ezek csak a “hivatalos“ indokok voltak. 3. túlsúlyossal kavartál? Elfogadtál max tőle egy kávét de nem fogyott a szextől az tuti. 4. Az átlagnál jobb de a “majdnem jó neked“ és a “jó neked“ közt volt félúton. Randi alatt kiderült hogy csak majdnem jó különben a csókkal ő lett volna a FÉRFI aki tudja mit akar
2020. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
76%

# 37


Én aztán dehogy szeretem az én szintem alatt lévő férfiakat, nem is állítottam ilyet, sőt, hozzájuk nem nyúlnék többet. :D És most elsősorban nem fizetésre gondolok (mivel pénzt keresni én is tudok), hanem kiegyensúlyozottság, külső, igényesség, műveltségi szint, stb. Pl. egy orvosnál, tanárnál, mentősnél, tűzoltónál nem zavarna, hogy keveset keres, de ha mondjuk 30 felett is egy alig érettségizett/8 általánosos gyári munkás és ehhez méltó intelligenciával rendelkezik, az igen.

Nehogy már az legyen az undorító és alantas, hogy végre egy hozzám hasonló férfival vagyok és soha többé nem lennék már ronda és sz.aréletű férfiaknak esélyt osztogató terézanyu... :D (35-ös voltam)

2020. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
75%

A nők válogatnak, aha... Esetleg amelyik megteheti, mint pl. itt a két csinike.

A férfiak nyilván nem válogatnak. Ennek ékes bizonyítéka, hogy nagyjából egész életemben egyedül rhadtam, láthatatlanul, leszrva, nem kellve, most is közel 6,5 éve egyhuzamban. Ne legyünk már álszentek, a kis csúfságok a férfiaknak sem kellenek, sem az "uncsiii" szürke egérkék, sem az olyanok, akiknek az iq-ja nem bssza ki a biztosítékot, sem... lehetne sorolni.

Szóval maradjunk annyiban, hogy egyfajta természetes szelekció zajlik; kihullik a gyenge, a férgese. Mindkét nemből. Ezért vagyunk egyedül mindannyian, akik akaratunk ellenére, kényszerből vagyunk úgy. Az önkritika hasznos dolog.

2020. okt. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!