Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában a nőkre egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a nőkre egyre inkább jellemző válogatósság (mindegyikük minden szempontból tökéletes férfit akar magának) miatt van egyre több incel? A netes ismerkedős alkalmazások ezen a helyzeten csak tovább rontanak, ahol kedvükre válogathatnak a nők.

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 14:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt pont egy olyan kérdés alatt írod ami arról szól,hogy a nők válogatása miatt van ennyi incel?
2020. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
80%

# 20


Nem is kell senkinek a nyakába varrni. Mivel bárki lehet elkövető. Jóképű, pszichopata "alfahím" és kis gyűlölködő, frusztált takony incel is. Engem pont az utóbbi bántott egy kapcsolatban, neki az első nő voltam, aki egyáltalán hajlandó volt vele szóba állni. Lelki beállítottság, neveltetés kérdése, hogy kiből lesz agresszor. Az incelek között is bőven van olyan, maximum nincs rá lehetősége, de az ilyen fajta amint kap rá lehetőséget, szépen élni is fog vele. Szóval ugyanolyan.

2020. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
6%
22-es, a nő dönt, innentől kit érdekel a kifogás? Te választottad. Ez kb olyan h bemegyek egy bzibárba, azt csodálkozok rajt ha seggbebsznak. Heee?
2020. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
83%
Igen, én választottam, én hittem az elején 19 évesen a kedvességnek, rajongásnak, szerelem ígéretének, mivel nem volt semmi emberismeretem, sem párkapcsolati múltam. Aztán én dobtam ki, mint egy koszos rongyot, amikor éppen amúgy is romokba került az élete, én aláztam meg, aztán tanultam meg utána szép fokozatosan normálisan választani, nem ő. :)
2020. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%
23 Aha, ha nem állt volna le vele, akkor meg itt gyíkoskodna most a faszi, hogy esélyt sem kap a nőktől, mert azok csak normális, helyes férfiakkal állnak szóba. Döntsétek már el mi bajotok van.
2020. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
35%

# 25


Gyíkoskodik így is, a legnagyobb hirdetője annak, hogy a nők random lelépnek a kapcsolatokból előjel és indok nélkül, nincsenek érzelmeik, és kegyetlenül megvonják tőle az empátiát, és persze mind hűtlen, alantas érzelmi lény.

2020. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
85%
26 Na, erről van szó. Ez a fajta embertípus reménytelen, szerintük mindig mindenben más a hibás, ők semmiről nem tehetnek.
2020. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
79%

"

22-es, a nő dönt, innentől kit érdekel a kifogás? Te választottad. "


na ezért nem válaasztanak téged és a hozzád hasonlókat és ezért vagytok egyedül.

2020. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
2%
28-as éhenkórász, már megint hazudozol jó szokásaitokhoz híven... :) Elhihetetd, lszrom h próbálod összetördelni mások önbizalmát, de többen választanak mint téged nő létedre... Ellenben én téged 10 percig sem tűrnélek meg sem a házamban, sem mellettem sem sehol, mert ha te az önbizalmam próbálnád meg tördelni, addig én a fejed. Úgyhogy ennek nincs értelme. Hazudozni meg otthon a felmenőidnél, ha tudod kik azok 1általán..
2020. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
85%

# 29


És te próbálkozhatsz másnak az önbizalmát tördelni? Hát, én sem tűrnélek meg egy percig sem, nemhogy 10. :)

2020. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!