Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azon túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon túllépni felnőtt módjàra, hogy akibe szerelmes vagy, csak barátként tekint rád? Mitől lesz könnyebb felejteni, ha mindennap látod (egy munkahely)?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

7: "Az én szótáramban férfi-nő barátság nem létezik,"

Akkor a haverod felesége ki neked, ha nem női barát? Vagy ha elfordul a spanod, már másznál is rá? Na ugye!

2020. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akar többet barátságnál és ezt a kollégáddal üzente akkor inkább barátságot se akarjon. Egyébként aki igazán nem akar megbántani az elmondja és aki fer is az megkönnyíti neked és azt mondja hogy nem kínoz a továbbiakban barátsággal mert ugye az nem is lenne barátság.
2020. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemel sem buslakodast sem könnycseppet hogy nem jöttél össze vele. Idővel majd könnyebb lesz.
2020. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es, 13-as voltam.
2020. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jótanácsokat!


Kedves 9-es! Szerintem a kérdésem szempontjából teljesen irreleváns, hogy férfi vagyok-e vagy nő.

2020. okt. 15. 21:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, mert nőként sokkal könnyebb mást találnod helyette.
2020. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!