Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyák, erre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák, erre, milyen reakciótok lenne?

Figyelt kérdés

Megismersz valakit, aki eddig minden téren a legjobb pasi, akivel összehozott a sors. Mondja, és érzed is, hogy komolyan tervez veled.

Viszont nem akarja a gyerekedet nevelni, így tesz egy ajánlatot.


Passzold le a gyereket, egy bentlakásos helyre, vagy a nagyihoz, vagy a tesódékhoz. Ő MINDENT fizet, ha kell a tesódék lakáshitelét, vagy lakbérét is, ha belemennek, hogy náluk lakik. Vagy ha nagyobb a gyerek/suliba megy, akkor bérel neki lakást.


2020. okt. 6. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D :D lol :D képen röhögném és faképnél hagynám. És eddig tartott volna az az érzésem, hogy "minden téren a legjobb pasi, akivel összehozott a sors". Aki ilyen baromsággal előáll, az nemhogy a legjobb pasi, de még csak jónak sem nevezhető a szememben. Megértem, hogy nem akarja más gyerekét nevelni, de akkor nem kell gyerekes nővel ismerkedni, van elég gyerektelen is a világon. Egy gyerekes nő olyan, mint a facebookon a hirdetések: "csak együtt vihető".
2020. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Tökön rúgnám
2020. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ezen te tényleg elgondolkoztál?
2020. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Elzavarnám a pasit az tuti.

🙀🙀🙀

2020. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén, te azt hiszed, hogy létezik anya, aki elfogadja ezt az ajánlatot?
2020. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Azt értem, hogy neked ebben mi lenne a jó, de az anyának mégis mi oka lenne ebbe beleegyezni? Hogy a "létező legjobb pasival" lehessen együtt? Szerintem nincs az az alja nő, aki anyának nevezi magát, és ebbe beleegyezik.
2020. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egészben csak az a szomorú, hogy léteznek "szülők" akik hajlandóak hasonlóra. :(


Szerintem amúgy nonszensz ötlet, amire normális ember maximum azért nem mond egyből nemet, mert épp fuldoklik a röhögéstől az ötleten.

2020. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám, hogy merre az ajtó..
2020. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

És mi van a gyerek és/vagy a családod érdekével?

- Ha a gyerek örülne, hogy a gimit nem koleszból kellene kijárnia, vagy napi 2-3 órás buszozással?

- Vagy a tesód/anyud számára a napi megélhetés/utcára kerülés veszélyét oldaná meg a dolog?

2020. okt. 6. 14:59
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A lányom a legfontosabb nekem a világon. Nyilván sosem mondanék le róla. A gyerek sem akarna elmenni tőlem, mert nagyon jó a kapcsolatunk. Nem értem hogyan oldaná meg bárki napi megélhetését az hogy én koleszba küldöm a gyerekemet, de a válasz: nem. Senkiért és semmiért.

A számomra tökéletes férfi pedig az, aki így fogad el engem gyerekestül és képes megszeretni a lányomat. Ő a tökéletes férfi, nem az aki elvárná vagy akár elnézné, hogy lepasszolom a gyerekemet.

2020. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!