Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves férfiak kb. 70...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves férfiak kb. 70 %-a különböző női ízlések szerint jóképűnek számít, de a lányoknak valójában csak kb. 20 %-a szép arcú smink nélkül. Emiatt nehéz manapság a társkeresés a férfiak számára?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
#10: szerintem a szexuális traumát átéltek többsége nem arra vágyik elsősorban, hogy dolgozzák fel, és szexelhessenek újra, hanem arra, hogy hagyják őket békén.
2020. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Százalékok ide vagy oda teljesen mindegy!


Vagy tetszel neki vagy nem, akár férfi akár nő. Ha nem tetszel neki akkor buktad.


Ha se férfiként se nőként nem születtél túl jó külsővel (testeden kívül) akkor sokkal nehezebb lesz találnod valakit ennyi.

2020. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak a 20% szép? Eddig az volt, a pasikat nem érdekli a külső.
2020. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Felcserélted a számokat. 20% férfit tartanak a nők vonzónak és 80at nem. A férfiaknál pedig fordítva, ők a nők 20%át tartják rondának és 80at vonzónak, vagy legalább "okés"nak
2020. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem cseréltem fel a számokat.


A nők ízlései különböznek. A huszonéves férfiak nagyjából 70 %-át nők egyes csoportjai jóképűnek tartják. Ezt úgy értem, hogy a férfiak nagyjából 30 %-a néz ki úgy, hogy kb. egy nő sem mondaná rá azt, hogy ez egy jóképű férfi, de a maradék 70 % olyan, hogy 10 nem csúnya nőből legalább 2 azt mondaná rá, hogy ez egy helyes férfi.


Ezért írtam azt a kérdésemben, hogy "különböző női ízlések szerint".

2020. okt. 6. 17:38
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15: Férfiként én ezt inkább fordítva tapasztalomn. Nagyjából 20% nő lehet aki tényleg nem vonzó, és 80 igen.
2020. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!