Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A testi-értelmi fogyatékosok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testi-értelmi fogyatékosok hogyan tudnak társat találni?

Figyelt kérdés
Én egyészségesen sem tudok barátnőt találni. Sok sérült embernek meg sikerül?
2020. okt. 6. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk odamennek egy nőhöz, és köszönnek. Ez az első lépés.


Használd te is!

2020. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Elmennek közösségbe, beszélgetnek, barátkoznak.
2020. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"Sok sérült embernek meg sikerül?":

Ezt már megint honnan veszed? Mert láttál egy újságban valakit, akinek sikerült?


Nem, nem megy nekik sem csettintésre, hanem nekik másabb a lelki világuk, tesznek érte, és sokkal érzékenyebbek a lelki dolgokra, így talán sikeresebbek, mert pl.: nincs az a kutya nagy válogatás náluk, mint az egészségeseknél.

2020. okt. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

A nők esetében ez nem akkora probléma, ha szexuálisan jól működnek.


A férfiak pedig nem igazán találnak, hol látod ezt? Mert én inkább azt látom, hogy ahol pénz van, ott egyes nők összejönnek az ilyenekkel, de a legtöbb esetben inkább azt látom, hogy


sérült férfi-sérült nő páros vagy sérült nő-egészséges férfi páros.


sérült férfi-egészséges nő páros a lehető legritkább még úgy is, hogy az ilyeneknél erősen látszik, hogy a férfinak van pénze és sokszor például határon túli (USA-ban mexikói) ápolónő lobban hirtelen "igaz" szerelemre iránta.

2020. okt. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Párom pl. volt kerekesszékes, nem tudom az számít-e. Ugyanúgy talált társat, mint bárki más: társaságba járt, ismerkedett emberekkel. :)

Engem is nagyon nagy részben azzal vett le a lábamról, hogy mennyire pozitív és erős. :)

2020. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En majdnem suket vagyok az egyik fulemre, nagy zajban nehezkes a kommunikacio, altalaban kozoltem is a masikkal egy ido utan. Es lass csodat eleg csinos baratnom van, tobb parom is volt es meg alkalmi is. Egyszer azt mondtak a hatam mogott, hogyan lesz igy baratnom, es be kaphatjak mert szep lanyokkal hozott ossze sors. Szoval te azert nem talalsz not, mert luzer vagy, aztan meglepodsz mikor ilyen csavoknak milyen nojuk van :D Egyszeruen nem azon lovagoltam, hogy mik a hianyossagaim, hanem kituztem a celokat amiket elertem es 23 evesen fenyevekkel elorebb tartok, mint a kortarsaim nagy resze. Es a celtudatossagot szeretik a nok, a konstans rinyalast aligha.
2020. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
2020. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"En majdnem suket vagyok az egyik fulemre, nagy zajban nehezkes a kommunikacio, altalaban kozoltem is a masikkal egy ido utan. Es lass csodat eleg csinos baratnom van, tobb parom is volt es meg alkalmi is."


Kiválasztottad azt az egyetlen "fogyatékosságot", ami talán mind közül a legjobb. Ha már itt tartunk, szerinted Weisz Fannit ugyanannyian rúgnák ki az ágyukból, mint mondjuk Lizzie Velasquez-t vagy Melissa Blake-et?


Ha nem is teljesen siket, de több olyan ismerősöm van, aki már a huszas évei elején/végén erősen nagyothalló. Főként DJ-k és portások. Előbbieket remélem nem kell magyaráznom, gondolom utóbbiakat sem, hogy khm... hogyis fogalmazzam meg... elég népszerűek ennek ellenére is a lányok körében.

2020. nov. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!