Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfitöbblet-tagadók olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitöbblet-tagadók olyanok, mint a gömbölyű Föld tagadók vagy az evolúció-tagadók?

Figyelt kérdés

Akárhogyan is próbáljuk a statisztikákat úgy beállítani, hogy a nekünk tetsző végeredmény jöjjön ki (például egy kalap alá vesszük MAGYARORSZÁGON a 80-90 éves néniket a 20-30 éves fiatal férfiakkal), végső soron úgyis az lesz az ELVITATHATATLAN MATEMATIKAI TÉNY, hogy


1. Néhány ország kivételével a 45 év alatti korosztályban férfitöbblet van.

2. A világ két legnépesebb országában (Kína és India) nagyon durva férfitöbblet van a korábbi születésszabályozás miatt.

3. Ha az egész világ népességét nézzük is férfitöbblet van a fenti két legnépesebb országnak köszönhetően még akkor is, ha egy kalap alá vesszük a 80-90 éves néniket is a fiatal férfiakkal és nem bontjuk korcsoportokra.


Legalább eddig jussunk már el, hogy ezt a tényt nem próbáljuk meg tagadni.


A konklúziót meg hagyjuk meg akkorra, amikor már mindenki egyöntetűen egyetért abban az ELVITATHATATLAN MATEMATIKAI TÉNYBEN, hogy férfitöbblet van.


Amint ez már nem vita tárgya és elfogadta mindenki, hogy 1+1=2, akkor lehet tovább lépni és jöhetnek az oltogatások, hogy "Nem emiatt nincs nőd, hanem mert lúzer vagy meg amúgy is biztos igénytelen és dagadt és a személyiséged is gáz."


Egyelőre csak az első lépcsőfokot ugorjuk át, ismerjük el annak tényét, hogy férfitöbblet van.



2020. okt. 7. 02:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
81%

Én bármikor elismerem azt a kis többletet és azt is, hogy nagyon sokan repülnek rá egy korosztályra a férfiak közül.

De vicces, hogy szerinted nem "jut" nő.

A futó versenyen a sántának meg nem "jut" díj, nem az van, hogy a képességei eleve nem adottak.

Ha holnaptól fele ennyi férfi lenne, én akkor se jönnék össze összeesküvés mániás, megkeseredett és/vagy szenvedélybeteg, agresszív, vagy tutyimutyi, befelé forduló, érdektelen, érzelmileg labilis, igénytelen, tanulatlan, más kulturális háttérrel rendelkező, konzervatív, vagy sima csak külsőre számomra taszító férfival.

Gyermeket mindenképp szeretnék, de ebben a szép új világban ehhez nem kell párkapcsolat se, így még ezért sem muszáj összejönnöm senkivel, ha nem találok megfelelőt. Még mielőtt valamilyen módon előjönne a gyermek áldás problémaköre.

Na most számold ki kérlek, hogy csak ezzel a röpke felsorolással a férfiak hány százalékát ütöttem ki. És akkor a maradekkal esetleg elkezdek randizni, aztán abból még rostálódik az egyéb jellembeli elvárásaim miatt. És nem arról van szó, hogy én vagyok itt a Szent grál amiért vitézeknek kell küzdeni. Egy tök normális átlag nő vagyok, a visszajelzések alapján szép külsővel és jó jellemmel. De ezt a szintet a fentebb említettek már képtelenek hozni.

Na most csak az én esetemet szem előtt tartva, szerinted a férfitöblet a gond, vagy hogy nem ugrod meg a lécet?

És ezek nem egetverő elvárások. Szerintem ezek a legalapabbak amiket nagyon hamar le lehet szűrni és eleve működésképtelenné tennék a kapcsolatot.

2020. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
29%

"Egy tök normális átlag nő vagyok, a visszajelzések alapján szép külsővel és jó jellemmel."


Én még olyan nőt nem láttam, aki bevallotta volna magáról, hogy ronda, és elviselhetetlen.

Mindegyik ezt mondja magáról.

Főleg manapság, ahol az interneten néhány szanaszét filterezett, meg jól beállított, dekoltált képpel lájkok százait zsebeli be bármelyik tesznye úthenger.


Ergo jó esetben is lehetsz úgy 10ből 4 pontos maximum.


És ahhoz képest, amit nyújtani tudsz, az elvárások meg az egekben.

Minimum a 7/10es faszik jöhetnek csak szóba, mert ugye nem elég, hogy jól néz ki, legyen belsőleg is minden szipi-szupi, és bár nem említetted, de ha mindezek mellé egy minimálbéres teszkós árufeltöltő az illető, akkor nyilván szintén kuka.


Szerinted mégis milyen egy átlagférfi Magyarországon? Hát elmondom, hogy bőven az elvárásaid alatti.

És mindezt úgy, hangsúlyozom mégegyszer, hogy te még az átlagot sem ütöd meg.


Na akkor el lehet képzelni, hogy egy tényleg jó nőnek hol vannak az elvárásai.

2020. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
74%

Honnan tudod látatlanba,hogy a 31-es válaszoló max 10/4es? Meg,hogy ő az átlagot sem üti meg?

Nem is láthattad.Írásból meg nem lehet ilyen megállapítani,hogy néz ki valaki.:D

Vagy gyakorin csak csúnya emberek kommentelnek?

2020. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
36%

"a visszajelzések alapján szép külsővel és jó jellemmel"


Tipikus frázis a nem túl szép, és jellembeli problémáik miatt nem túl kapós nők részéről.


Azt nem mondtam, hogy ronda vagy, hanem hogy legjobb esetben is 4es a 10ből.

2020. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
72%

Nem én vagyok a válaszoló.

Csak nem értettem miből vontad le ezt.

Azt írtad még az átlagot sem ütöd meg.Aki nem üti meg az átlagot ronda,nem?

Lehet,hogy igazad van egyébként nem mondom,hogy nem.

2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
42%

35

Ha ez így lenne, akkor elég lenne egy hármas osztású skála:

1: ronda

2: átlagos

3: szép


Nem, az átlag alatti azt jelenti, hogy nem kifejezetten ronda, csak nem üti meg az átlag nők színvonalát.

Pl. kis túlsúly az átlaghoz képest, de még nem az úthenger súlycsoport.

Vagy kicsit kevésbé szép arc az átlaghoz képest, de még nem a bibircsókos, fogatlan banya.

2020. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsére minden hülye a 20as korosztályra hajt, nekem meg maradnak a 40es csinos, igényes, érett hölgyek.Ajánlom kérdező neked is őket.

Én egy huszonéves mobilnyomogatós, instafüggővel mit tudnék kezdeni? Aki mindenre csak "aha" "jah" mondatokkal válaszolgat?

Brrrrr.....hideg is kiráz tőlük.

29F

2020. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
41%

37

Nyilván kefélgetni még simán jó egy jó karban lévő 40es buksza, de ha családot akar egy férfi, akkor felejtősek a 40esek, hogy fog az gyereket szülni?

Meg pláne hogy fog kinézni 15 év múlva, amikor te még csak 45 vagy?


Amit nem nagyon értek amúgy, hogy lehet egy férfi ennyire hülye manapság, hogy családot akar alapítani, de sokan vannak.

2020. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyakran váltogatják a nők a partnerüket, nincs sok jelentősége, ha valóban férfitöbblet van.
2020. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

38#

37 vagyok.

Igazad van, de én nem szeretem a fiatal 20as korosztályt, teljesen debil a legtöbbje, szelfi egész nap, csak a külsőségek foglalkoztatják őket, felszínesek, agymosottak.


Ha jó karban van, akár még vállalhat gyereket középkorúként is egy nő, de nem fontos.Sokan kipottyantak 2-3 lurkót mégsem jó a kapcsolatuk.

2020. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!