Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfitöbblet-tagadók olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitöbblet-tagadók olyanok, mint a gömbölyű Föld tagadók vagy az evolúció-tagadók?

Figyelt kérdés

Akárhogyan is próbáljuk a statisztikákat úgy beállítani, hogy a nekünk tetsző végeredmény jöjjön ki (például egy kalap alá vesszük MAGYARORSZÁGON a 80-90 éves néniket a 20-30 éves fiatal férfiakkal), végső soron úgyis az lesz az ELVITATHATATLAN MATEMATIKAI TÉNY, hogy


1. Néhány ország kivételével a 45 év alatti korosztályban férfitöbblet van.

2. A világ két legnépesebb országában (Kína és India) nagyon durva férfitöbblet van a korábbi születésszabályozás miatt.

3. Ha az egész világ népességét nézzük is férfitöbblet van a fenti két legnépesebb országnak köszönhetően még akkor is, ha egy kalap alá vesszük a 80-90 éves néniket is a fiatal férfiakkal és nem bontjuk korcsoportokra.


Legalább eddig jussunk már el, hogy ezt a tényt nem próbáljuk meg tagadni.


A konklúziót meg hagyjuk meg akkorra, amikor már mindenki egyöntetűen egyetért abban az ELVITATHATATLAN MATEMATIKAI TÉNYBEN, hogy férfitöbblet van.


Amint ez már nem vita tárgya és elfogadta mindenki, hogy 1+1=2, akkor lehet tovább lépni és jöhetnek az oltogatások, hogy "Nem emiatt nincs nőd, hanem mert lúzer vagy meg amúgy is biztos igénytelen és dagadt és a személyiséged is gáz."


Egyelőre csak az első lépcsőfokot ugorjuk át, ismerjük el annak tényét, hogy férfitöbblet van.



2020. okt. 7. 02:15
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
60%

#40

Teljesen egyetértek amúgy, nekem is herótom a hülye kis 18-25 éves picsáktól.

És persze eszemben sincs családot alapítani, úgyhogy én is a fullos 35+ pumákra szavazok :D

2020. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
63%

32-es nem fogok vitatkozni mert semmi értelmét nem látom egy anonim oldalon, úgy, hogy a semmiből következtetsz a külsőmre és a jellememre. Viszont visszalérdeznék.

"És ahhoz képest, amit nyújtani tudsz, az elvárások meg az egekben.


Minimum a 7/10es faszik jöhetnek csak szóba, mert ugye nem elég, hogy jól néz ki, legyen belsőleg is minden szipi-szupi, és bár nem említetted, de ha mindezek mellé egy minimálbéres teszkós árufeltöltő az illető, akkor nyilván szintén kuka."

Kérlek konkrétan nevezd meg, mi volt a felsorolásban, ami nem eleve buktatója egy hosszú kapcsolatnak? Mert szerinted számomra mindennek" szipi-szupinak" kell lennie. Akkor mondd el, mi az a felsorolásban, ami nem alap elvárás szerinted.

Ami a minimálbért illeti, nem kell tesco-s áru feltöltőnek lenni ahhoz, hogy alacsony legyen a bérezésed. Ha valakinek a tesco álmai netovábbja valóban kiesik a rostán. Ellenben egy pedagógus aki rosszabbul keres kezdőként, vagy mentős, betegápoló, szobafestő, hidegburkoló (amennyiben értelmes) meg még ezer rosszul kereső szakma nem kizáró tényező.

2020. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de akkor a statisztikához vegyük még azt is hozzá, hogy a férfiak között nagyobb arányban vannak homoszexuálisok, szóval ők eleve lejönnek.

Egyébként senki nem a statisztikával vitatkozik, hanem hogy nem az a minimális férfitöbblet lesz az oka annak, hogy valakinek nem jut nő.

2020. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

"Pl. az 50 feletti nőtöbblet már nem érdekel, a kis eltérések nem érdekelnek és hasonlók."


Beszélgettél már 50 feletti nőkkel? Mert én szerintem sokkal többel, mint te és azt nem tudom mire vágynak, de azt igen, hogy mire NEM.


20 és 30 éves srácokra nem. Még akkor sem, ha kigyúrt, tökéletes testű adoniszok, akkor sem.


Még a 40-es férfiakkal is megszeppenve ismerkednek, hogy nehogy megszólják őket. Meg a másik kedvencem: a mi van, ha elhagy? Komolyan, a tinilány érettebben gondolkodik. Mintha egy bizonyos életkor felett bezárulna minden kapu (akkor is, ha amúgy a korhoz kötött dolgok, mint gyerek, meg némi alap egzisztencia már réges-régen adott) és utána azzal mennél a sírba, az örökkévalóságba.


Illetve pont ezek a nők, de még a 30-asok is, akik előszeretettel szeretnék lebeszélni magukról a fiatalabb próbálkozókat.


"Szóval, önmagában, mégis mit jelentene az, hogy férfitöbblet van valahol?"


Szerintem amíg az itteni válaszolók egy egyszerű, általános iskolás aggyal felfogható dolgot képtelenek értelmezni, ne bonyolítsuk súlyozással, szórással és még ennél is komplexebb műveletekkel.


#16: "Az a te bajod hogy nem vagy annyira versenyképes hogy azzal a - mondjuk - 10% férfitöblettel megbírkózz."


Mondtam már, hogy ebbe ne menjünk bele. Kivel kéne megbírkóznom? Orsós Nintendóval, aki futtatja a barátnőjét és mellette van még neki 3 másik aki szerelmes belé?


Vagy a szomszéd Jucinak a csávója a Sanyi? A csaj a dohánybolt mellett éjszakás takarítói munkát vállal, mert a Sanyi 3 OKJ-s szakmával, kőművesként, asztalosként meg gipszkartonozóként döglik a kanapén egész nap és amikor már majdnem kivágja a nő (a nő lakásából), akkor elmegy 2 napot alkalmizni, vesz neki egy rózsacsokrot és újra indul a 1-2 hónapos türelmi periódus? Gyerek nincs... még... de Sanyi nagyon pedzegeti a babavárót.


A 44!!! éves özvegyasszony, akinek a férje korán meghalt autóbalesetben, évekig nem is ismerkedett, nagy nehezen elkedett Badoozni de 35 év alatt semmiképp sem szeretne magának párt, pedig eddig már vagy 8-an nem csak dugásra használták, de még ki is akarták használni, igazi trógerek...


Az a lány, aki sosem mozdul ki otthonról, hanem interneten sír, hogy aknés az arca és ő egy férfinak sem kell és a szüzességét is egy 50 éves alkoholista vette el, de ESÉLYT SEM AD az ismerkedésre?


Mégis kitől kellene jobbnak lennem? Kitől?


"Tehát ha erre hivatkozol akkor az alsó kategória legalján vagy az alkoholista drogosokkal kézenfogva..."


Szerintem sokkal több alkoholista drogosnak van nője, akár több nője úgy, hogy maga az ember is egy ápolatlan, aki hetente fürdik, mint mondjuk teljesen normális külsejű, dolgozó férfiaknak.


#18: Rinya megy, de valójában az igazság az, hogy esélyt sem adsz az ismerkedésre.


#19: Nem. Olyan, mintha azt mondanád, hogy annyi élelmiszert dobunk a kukába a fejlett világban, amennyiből annyit jóllakathatnánk, hogy egyetlen alultáplált ember sem lenne a világon.


#31: "Ha holnaptól fele ennyi férfi lenne, én akkor se jönnék össze összeesküvés mániás, megkeseredett és/vagy szenvedélybeteg, agresszív, vagy tutyimutyi, befelé forduló, érdektelen, érzelmileg labilis, igénytelen, tanulatlan, más kulturális háttérrel rendelkező, konzervatív, vagy sima csak külsőre számomra taszító férfival."


De aki nem ennyire válogatós és összejött egy 50 éves alkoholista közmunkással, az akár velem is összejöhetett volna. Remélem ezt is elismered.


"Na most csak az én esetemet szem előtt tartva, szerinted a férfitöblet a gond, vagy hogy nem ugrod meg a lécet?"


A te lécedet akkor sem akarnám megugrani, ha maga Christian Grey lennék. Nekem alapból taszító volt mindig az, amikor egy nő ilyen flegmán sorolja az elvárásait.


Én kizárólag a kedves, aranyos, jóindulatú lányokat tudom tisztelni, a hozzád hasonlók annyira taszítanak, hogy azt elmondani nem lehet. És a külsőd innentől nem is érdekel.


Van sok szép lány, én mindig a személyiségre mentem.


#43: Erre is kérnék valami alátámasztást, mert önmagában csak a hasadra ütöttél.

2020. okt. 7. 14:28
 45/49 anonim ***** válasza:
58%

" 10% férfitöblettel megbírkózz."


A huszas korosztályban sincs ekkora férfi többlet, max. olyan 2-3%.

2020. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező,nőlj fel aztán lesz csajod. Úgy hisztizel mint egy dedós a boltban, szánalmas és gáz , ha nő lennék kilométeres sugarú körben kerülnélek ki :D
2020. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 acelsziv ***** válasza:
49%
Tudod kérdező akárhogy hisztiztek itt a hasonszőrű haverjaiddal - bár van egy gyanúm, hogy te válaszolgatsz magadnak más nickekről - egy dolog megnyugtató számomra: Hogy neked soha nem lesz csajod, ergo nem fogsz szaporodni sem. Az Evolúció szépen működik. Kiszelektálja a selejtet.
2020. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak hisznek a saját tapasztalataiknak. Persze nem úgy , mint a laposföldesek, hogy "há' nem látom gömbölyűnek, akkor lapos". Egyszerűen sokkal realistábbak. A férfitöbbletesek statisztikáznak, ahelyett, hogy szétnéznének az utcán. Az a fajta ember, akinek 420ezer az átlagbér, "mert a KSH megmondta!". Közben nagyon sokan létminimum alatt élnek, ez sosem zavarja. Szemellenzős "férfitöbbletvan" skandálók és ennyi. Ahelyett, hogy csak egyszer nyitott szemmel bemenne bárhová.
2020. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

"#18: Rinya megy, de valójában az igazság az, hogy esélyt sem adsz az ismerkedésre."


Neked tuti nem. Jól látod.

2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!