Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem férfiként nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem férfiként nem lehetnek elvárásaim a nő külsejével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon és a hétköznapi életben is tapasztalom, hogy sokan azt tukmálják a férfiakra, hogy a külsővel szemben ne legyenek elvárásaik mert az felszínes. Tudom vannak szélsőséges példák mikor igénytelen és/vagy nem túl előnyös külsejű emberek kimagaslóan szép emberekkel keresik CSAK a kapcsolatot. Én úgy gondoltam mindig és úgy is fogom gondolni ha én időt fordítok az egészségemre, edzésre, öltözködésre és egyéb külső jegyeimre akkor jogosan elvárhatom ezt a partneremtől is. Megelőzve a fröcsögéseket igen a belső értékek fontosak. Viszont én nem tudnék olyannal együtt élni aki elhanyagolja a külsejét is.

2020. okt. 7. 08:55
1 2 3
 11/26 Lazy Lover ***** válasza:
41%
A mai femina világban nem lehet elvárásod mert akkor te vagy a felszínes aki élete végéig egyedül lesz
2020. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Én csak itt tapasztalom ezt a szélsőséget gyakran, a valóságban elég ritkán. Pont pár napja került hasonló szóba, ahol a posztoló a férfiakat akarta szidni. Aztán, ott a nők több, mint fele nem értett vele egyet és ellentmondtak. Itt ez elképzelhetetlen. Itt valami olyan szintű álfeminista nők gyűltek össze, hogy alig néhány kérdésre érkezik csak normális válasz.


Volt egy olyan eset, hogy jött elvárásokról kérdés. Először egy olyan, hogy nőként elvárhatja e, hogy ez és ez legyen a férfinak. Magasabb legyen, jól keressen és hasonlók. Ömlöttek a női válaszok, amiben helyeseltek.

Majd pár sorral feljebb jött egy hasonló férfi kérdés. A férfi ugyanúgy elvárt külső jegyeket, pl. ne legyenek plusz kilók. Meg olyan, hogy keressen a nő is annyit, mint ő. Hát, ott már hirtelen a nők anyagiasnak és felszínesnek állították be a férfi kérdezőt.


Ez a gyk, ez itt ilyen.

2020. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%
szerintem lehetnek elvárásaid és biztosan találsz ilyet is. A kérdés csak az, hogy kevés nő és férfi van, aki komolyan veszi az ápoltság és a test karbantartásának kérdését. És még kevesebben vannak, akik bár betartják, de nem nyertek nagyot a génlottón. Kedves kérdező, neked tetszene-e egy nő, aki nem túlsúlyos, mindennap tornázik (de egy mindennapos átmozgató tornától nyilván nem lesznek soha oylan lábai, mint egy fitnesz modellnek, aki napi két órát edz), keni az arcát, mellét, fülét és midnenét jó krémmel, szupertiszta, ápolt, a haját se felejti el vágatni, pakolást rakni rá, sőt, anyagiakhoz mérten összepasszoló ruhákat hord, De: nem homokóralakú, hanem mondjuk körte széles csípővel, négyszögletű fenékkel, lapos mellkassal, a szemei nem mandulavágásúak, hanem mondjuk közel ülők, a homloka mondjuk magas, vagy az orra nagy esetleg kampós, vagy vaskos a vádlija? Tehát nem modellalkatú, csak szupertiszta ápolt és hazsnál sminket, parfümöt, szép ruhát, ami nyilván dob rajta, de meg se közelíti az instagramos jó nőket? Vagy választanád azt, aki gyönyörű, fiatal, szép formás kerek mellei vannak, kerek feneke akármit zabál össze, mert ugye még fiatal, minden miniruha úgy áll rajta, mint egy fehérnemű modellen, de azt sem tudja, hogy a lábujja közét meg a füle mögét is meg kéne mosnia fürdéskor vagy hogy az orrát is kiöblíthetné mindennap a beszáradt takonytól? A stílusa csak a sima zuhany meg felkapok valamit magamra dologban kimerül? Nyilván az lenne a legjobb, ha valaki szépnek születne és még ápolná is magát, de azért elég kevés nő születik homokóralakkal, babaarccal miegymás, nem hiszem hogy jutna minden pasira egy. Viszont több van az átlagos nőkből, akik mondjuk ápoltak is. Szóval mi a legfontosabb neked a külsőben, a jó genetika, vagy jöhet valaki rossz genetikával, ha ápolja magát?
2020. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval mi a legfontosabb neked a külsőben, a jó genetika, vagy jöhet valaki rossz genetikával, ha ápolja magát?"


Férfiként nekem az öszkép a fontos. Nem egyes részletek, nem az, hogy pontosan milyen a szemtávolsága, mennyira lapos a melle, vagy széles a csípője, hogy napi 10 órát tölt e a fürdőszobában kencékkel, vagy felrak egy könnyű természetes sminket 5 perc alatt.



Voltam többször abban a helyzetben, hogy nő barátok az aktuális kiszemeltemnél elkezdték boncolgatni, hogy nézd már meg, hogy milyen kicsi melle van. Vagy éppen, hogy a bőre szárazabb a szépnél. Vagy sporots, de a csípője még ettől jó széles.


Mindig az volt a válaszom, hogy lehet, de összességében csinos. Nagyon nem 1-1 részleten akadok le.


Persze volt, hogy emiatt megkaptam, hogy nekem a csúnya nők tetszenek, mert éppen szögletesebb vonásai voltak, vagy széls csípője apró keblekkel, de ezen általában inkább a nők rugóztak a környezetemben.


És pont ugyanezek a nők azok, akik szerint a férfiaknak csak a tökéletes kell, mert abból indulnak ki, hogy ők minden apróságot észrevesznek, amit csak a másikon fel lehet fedezni, akkor biztos, hogy egy férfi is így néz a nőre. Pedig a fenéket, volt párom, akinél a sokadik randin tűnt fel, hogy a bőre bizony nem a legselymesebb...

2020. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

13: "Szóval mi a legfontosabb neked a külsőben, a jó genetika, vagy jöhet valaki rossz genetikával, ha ápolja magát?"


Én a jó genetikára szavazok, de azért azt fontos leszögezni, hogy nem csak a "tökéletes" a jó. Nekem a jó genetika annyit jelent, hogy mindenféle smink, csalás, optikai tuning nélkül is tetsszen a nő. Komolyan vallom, hogy nem véletlenül azokat találjuk vonzónak akiket, és azt is, hogy a tudatalattink általi választások sokkal hatékonyabbak és pontosabbak, mint ha a tudatos énünk próbálna racionális érvek alapján választani. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy akit az én tudatalattim genetikailag jó nőnek tart, azt a többi férfi is annak tartja. Tehát van párja a kissé molettebb, a vékony, a kerek vagy vékony arcú nőknek is, akik őket találják vonzónak.

De ugyanez női oldalon is megvan, nektek sem véletlen azok a férfiak tetszenek, és az sem biztos, hogy a barátnőkkel egyezik a véleményetek.

2020. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%
én és barátnőim tapasztalatai alapján a nők nagyobb kompromisszumokat tesznek a férfi külsejére vonatkozóan, mint fordítva. Egész egyszerűen azért, mert eleve kevés a kapcsolatot akaró férfi, aki nem csak egy numerára hajt.
2020. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

Én nőként mondom, hogy:

- ameddig nem kivitelezhetetlen vagy nagyon elszállt ("a 2gyerekes feleségem nézzen ki úgy 24/7, mint Adriana Lima a retusálr kampányfotóin")

- ameddig nem nyilatkozik bicskanyitogató módon azokról a nőkről, akik neki nem tetszenek (itt most nem arról beszélünk, hogy legyünk überpc-k, és a kövérebb embereket se nevezzük nevén pl... de hogy ne gebe, lób.ó, nyúlfogú, lófejű, zsírdisznó, a női nem szégyene, kisfiú testű, le..bik..a, bálna, bányarém, tacskófül/zacskómellű, Brezsnyev szemöldökű stb.), ill. nem azt érezni rajta, hogy annyiba nézi a nőket, hogy számára az a nő nem lehet más téren értékes, akire nem áll fel a farka

- ameddig nem a nőket szapulja, ha az általa kinézett külsejű nő őt választja, főleg ha magához képest elég irreális elvárások vannak

- nem mond hülyeségeket azokról a nőkről, akik neki nem jönnek be (pl. ha nem ismeri az adott nőt, ne mondja, hogy biztos azért túlsúlyos, mert otthon döglik és chipset eszik, mert nem tudhatja, hogy milyen egészségügyi állapotban van; a rövid hajú nőről sem tudhatja, hogy nem épp kemo után van-e... ne mondja igénytelennek azt a nőt, meg kócos hajúnak, akinek éppen a szél fújja a haját, és ezért nem úgy néz ki, mint a modell a samponreklámban; ne mondja, hogy akinek lóg a melle, az azért van, mert nem végez elég mellgyakorlatot; ne mondja azt, hogy a narancsbőr edzéshiány miatt van; azért k...s, mert sminkel, ilyesmik)...

- ameddig, ha a párja kicsit elkezdett egy általa nem tetsző irányba változni külsőre, finoman és egy normális PÁRhoz méltóan beszél erről vele, nem úgy, hogy "Fúj bmeg, azonnal változz vissza, mert hányadék vagy" meg "ha egy héten belül nem adsz le 2 kilót, ki leszel b...va".


addig teljesen normális, ha vannak az illetőnek külsőre elvárásai, függetlenül a nemtől. Vmilyen szinten felszínesség, de egészséges szinten az. Akinek mindegy, hogy ki, csak legyen vki, ott erős pszichés gondok vannak a háttérben.

2020. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

#16: Whaat? Ti és a barátnőid amúgy mit értetek jelen esetben a "férfi" szó alatt? Pár top pasit, akire gerjedtek?

Ha a nők valóban nagyobb kompromisszumot tesznek külső tekintetében, akkor miért van az, hogy minden társkeresőn a férfiak sokkal több nőt húznak be nekik tetszőnek, mint fordítva?

És mi az, hogy kevés a kapcsolatot akaró férfi? :D Naponta özönlenek a kérdések férfiaktól, hogy kapcsolatot keresnek. Fura, hogy amikor arról van szó, hogy pasik nem találnak nőt, akkor egyből jön az érv, hogy egy kapcsolatban egy férfi és egy nő van. Most ez hova tűnt? Pont ugyanannyi nő akar kapcsolatot, mint férfi, mert pont ugyanannyi nő van kapcsolatban, mint férfi. Vagy, ez az érv ilyenkor nem játszik?

2020. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Annyira felesleges kiakadni egy véleményen.

Mindenki más.Mást tapasztal.

Van aki külsőséges és van aki nem.De ez mindkét nemre jellemző.

Hiába kötekedtek egymással mert ő éppen mást tapasztal mint Ti mert úgyse fog egyetérteni a két nem ezekben a kérdésekben soha.

2020. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk, férfiaknak kuss van e téren. Nem lehetnek elvárásaink.
2020. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!