Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem férfiként nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem férfiként nem lehetnek elvárásaim a nő külsejével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon és a hétköznapi életben is tapasztalom, hogy sokan azt tukmálják a férfiakra, hogy a külsővel szemben ne legyenek elvárásaik mert az felszínes. Tudom vannak szélsőséges példák mikor igénytelen és/vagy nem túl előnyös külsejű emberek kimagaslóan szép emberekkel keresik CSAK a kapcsolatot. Én úgy gondoltam mindig és úgy is fogom gondolni ha én időt fordítok az egészségemre, edzésre, öltözködésre és egyéb külső jegyeimre akkor jogosan elvárhatom ezt a partneremtől is. Megelőzve a fröcsögéseket igen a belső értékek fontosak. Viszont én nem tudnék olyannal együtt élni aki elhanyagolja a külsejét is.

2020. okt. 7. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a legtöbb férfinak nagy elvárásai vannak a külsóvel kapcsolatban. Szóval nem értem a kérdést. Hát legyen neked is elvárásod
2020. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Akkor ne legyél.

Azért úgy nem jönnék senkivel, hogy nem tetszik ránézésre.

Lehet, hogy felszínes vagyok, akkor az vagyok, de azért mert valakinek szép és jó belső tulajdonságai vannak, attól még nem fog tetszeni.

2020. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

De lehetnek. Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek más dolgok a fontosak.

Rengeteg nő ugyanígy gondolkozik, tehát találni fogsz partnert hasonló értékrenddel.

Mondom ezt nőként.

2020. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Ha nagyon jó pasi vagy,akkor lehetnek elvárasaid.
2020. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Lehetnek elvárásaid és ne is legyél együtt olyannal aki nem tetszik külsőre mert ahhoz vezet amit ez a kérdező és a válaszadók írnak.Ez férfiakra és nőkre is érhető.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Ki mondta, hogy nem lehetnek elvárásaid? Felszínes lenne? Hát és akkor mi van?
2020. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Mikor tanuljátok már meg hogy magatokat kell adni? Igen, legyenek elvárásaid és ha tetszik egy lány akkor mondd el neki hogy szépnek találod. Pont ez a különbség a kis nyomik és a férfiak között hogy egy férfi felvállalja a véleményét és annak következményeit.
2020. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell olyannal összejönnöd, aki nem tetszik. Ebből a szempontból bármilyen elvárásod lehet.

Viszont ha összejöttél valakivel, akkor már nem várhatod el, hogy megváltozzon és a saját képedre formálhasd.

2020. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Csak a lepukkant pasiknak/nőknek nem lehetznek elvárásaik. A többinek nagyon is vannak.
2020. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Bárkinek bármilyen elvárása lehet a párválasztás terén, legyen szó férfiről, nőről.


Az egy másik kérdés, hogy ezekkel az elvárásokkal talál e párt.


Van férfi haverom, aki 40 felé, kopaszodva, erősen elhízott testalkattal még mindig elvárja, hogy a nő 180 centis, 50kg-s, 20 éves vadmacska legyen.


Van nő haverom, aki 40 felé, erősen leamortizálva, egy 27nm-es sötét, dohos lakásban ülve elvárja, hogy a férfinek magasan átlag feletti anyagi helyzete legyen, és mellette azért nem gond, ha vizilabdás alkata is van.


Elvárhatják!? Persze, miért ne! Maximum a következő 40 évet is egyedül töltik.

2020. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!