Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem férfiként nem lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem férfiként nem lehetnek elvárásaim a nő külsejével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon és a hétköznapi életben is tapasztalom, hogy sokan azt tukmálják a férfiakra, hogy a külsővel szemben ne legyenek elvárásaik mert az felszínes. Tudom vannak szélsőséges példák mikor igénytelen és/vagy nem túl előnyös külsejű emberek kimagaslóan szép emberekkel keresik CSAK a kapcsolatot. Én úgy gondoltam mindig és úgy is fogom gondolni ha én időt fordítok az egészségemre, edzésre, öltözködésre és egyéb külső jegyeimre akkor jogosan elvárhatom ezt a partneremtől is. Megelőzve a fröcsögéseket igen a belső értékek fontosak. Viszont én nem tudnék olyannal együtt élni aki elhanyagolja a külsejét is.

2020. okt. 7. 08:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#19: Az a gáz, hogy sokan nagyon durván betegesen képtelenek elvonatkoztatni a realitást és a tényleges tapasztalatokat attól, hogy ők mit AKARNAK tapasztalni.

Konkrét példa: Egy csaj ismerősöm mesélte, hogy a hétvégén sétált a városban és leszólította egy srác teljesen normálisan. Milyen cuki volt, de nem jött be neki. Ugyanez a csaj rá egy napra előadta, hogy ő nem kell senkinek, soha nem próbálkozik nála senki... Mondtam neki, hogy hahó, tegnap mást meséltél ám. A reakció: Az mááás.

Szóval, itt nem véleményekről van szó, hanem egyszerűen önsajnáltató hazugságokról.

2020. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem nincs igazad.Te is ugyan úgy rá akarod erőltetni amit tapasztani akarsz.

Nem tagadom,hogy engem szoktak leszólítani stb. de SOHA nem mondtam,hogy jajj én senkinek sem kellek.Ahogy sokan mások se ilyenek.

Mindenre lehet példákat felhozni nyilván.De itt általában abból alakulnak ki a viták,hogy általánosításban írnak a nőkről/férfiakról és akire éppen nem igaz magára veszi.

És hiába próbálja elmagyarázni bárki,hogy lehet vannak ilyenek de nem mindenkire igaz.

2020. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#22: Nem, én nem arról beszélek, hogy mit akarok tapasztalni. Én konkrét tényekről és bizonyítékokról beszélek. A példámban említett sztoriban az illető hazudott, ez azért elég egyértelmű volt. Függetlenül attól, hogy én vagy ő mit akart tapasztalni, ő hazudott.


"Nem tagadom,hogy engem szoktak leszólítani stb. de SOHA nem mondtam,hogy jajj én senkinek sem kellek.Ahogy sokan mások se ilyenek."

Látod, ez így korrekt. És ÁLTALÁBAN a valóságban is pont ezt látni. Kivéve itt. Itt valamiért elég durván mennek a szélsőségek. (Férfiaktól és nőktől is egyaránt.)

2020. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetnek, sőt legyenek is! Eleve csak olyannal gyere össze aki külsőleg ÉS belsőleg is megfog. A helyes arányokat találd meg, az arany középutat. Az elvárásokról meg annyit, hogy a siker egyik kulcsa, hogy a reális önképből, lehetőségekből kiindulva lövöd be a lécet. Ha nagyon elszállsz magadtól akkor egyedül maradsz ez van.
2020. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
26%

"Nekünk, férfiaknak kuss van e téren. Nem lehetnek elvárásaink."


Téves!


Nektek kisfiúknak kuss van, nekünk férfiaknak vannak elvárásaink.

2020. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nem, ha átlagos férfi vagy, mert akkor egyedül maradsz
2020. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!