Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet úgy leélni lányként egy életet, hogy sosem tetszett egy fiúnak se, ezért sosem tapasztalta meg a szerelem örömeit?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen nénikét vagy idősebb középkorút?


21 L



2020. okt. 7. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem ismerek ilyen lányt. Még a legrondább, legigénytelenebb női ismerőseimre is volt jelentkező. Az más kérdés, hogy lekoptatták őket, mert elszálltak az elvárásaik.
2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Vannak ilyenek.
2020. okt. 7. 22:51
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
#2: Milyenek? Olyanok, akiknek senki sem elég jó és mindenért panaszkodnak? Valóban vannak ilyenek.
2020. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

21 éves vagy, még fiatal vagy. Majd akkor aggódj, ha 30 elmúltál.


Veled mi a gond?

Csúnya vagy?

Félénk vagy?

Szótlan vagy?

2020. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Olyanok is, akiknek senki nem elég jó és olyanok is, akik senkinek nem kellenek.
2020. okt. 7. 22:55
 6/22 A kérdező kommentje:
Mindhárom jellemez engem, de most nem erről szól a kérdés.
2020. okt. 7. 22:56
 7/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem, nincs olyan nő, akinél legalább egy férfi ne próbálkozna be. Valószínűleg a férfi is hasonlóan alacsony színvonalú, de attól még van próbálkozó.

Persze, aki szereti magát sajnáltatni, az nagyon szépen előtudja adni, hogy senkinek sem kellett soha. De, ez tudtommal nem az anonim önsajnáltatók szövetsége, hanem a gyakorikérdések.

2020. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem látom a kérdésben, hogy a kérdező sajnaltatna magát. Feltett egy elméleti kérdést. Ez inkább az anonim megmondok szövetsége... :D


Amúgy, h a kérdésre is vaszoljak, én még nem találkoztam ilyen novel. Barátnőm a legidosebb, akinek még senkije sem volt, de ő még csak 26,az nem középkorú. :D

2020. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
#8: Nem is a kérdezőről írtam, hogy sajnáltatná magát, hanem azokról a nőkről, akik azt állítják, hogy senkinek sem kellettek még. És látod, te is ugyanezt tapasztaltad! :D
2020. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Olyat ismerek aki minden férfinak tetszik, mégsem volt még szerelmes harminchoz közel. Ebben mindkét fél hibás.
2020. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!