Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet úgy leélni lányként egy életet, hogy sosem tetszett egy fiúnak se, ezért sosem tapasztalta meg a szerelem örömeit?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen nénikét vagy idősebb középkorút?


21 L



2020. okt. 7. 22:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen életmódot élő ember problémától kíméli meg magát, az biztos. Akár férfi, akár nő.
2020. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
*rengeteg problémától
2020. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen nem létezik. És mielőtt lepontoznál inkább bizonyítsd be, hogy létezik és akkor én fizetek neked.


(Ugye, hogy mennyivel egyszerűbb megnyomni felelősség nélkül a piros X-et, mint megkísérelni mutatni akár egy ilyen nőt is élőben, aki állítólagosan egyetlen férfinak sem jön be, főleg huszonévesen...)

2020. okt. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Olyat igen, aki 50 körüli és nincs férje/gyereke. De neki is voltak kapcsolatai, nem is egy.
2020. okt. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Ismerek több ilyet is. 50 körüli hölgy, szűz, apukájával él, soha senkije nem volt.
2020. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
Borzalmasan frusztráló. Én ugyan "tetszem", kellenék a legalja rétegnek, de így lényegében ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a kérdés alanyai. Hozzátenném, nem az a kategória vagyok, akinek eleve igénye sincs rá különösebben, mert ugye ilyen is van... Belekeseredtem, szétrobbanok a feszültségtől, és még a 30-at sem töltöttem be. Mi lesz akkor 40, 50 vagy 60 évesen?!
2020. okt. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#5 Mit értesz az alatt, hogy “senkinek sem kellenek?”


Senkinek sem tetszik (szó szerint), vagy senki sem akar vele hosszútávú kapcsolatot? Nagyon nem mindegy.

Sok szép lány szenvedhet attól, hogy “nem akarják őt”, mert olykor nehéz komoly kapcsolatot kialakítani.

2020. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

"kellenék a legalja rétegnek"

Ez kb. így néz ki:

Bejelöl társkeresőn. nincs előfizetése, írni nem tud.

Írok neki pár mondatot.

SMS-t küld. Fel is hívhatana, de az pénz.

Felhívom. Beszélünk fél órát. Mondom hétvégén összefuthatnánk.

Hát nem is tudom majd meglátom ( talál-e addig jobbat )

Nem fogom többé keresni. Pedálozzon utána a Józsi néni.

Tásrkeresőn azt látom a legtöbb női profil fixen oda van betonozva.

Ha 2 év után újra előfizetek egy hónapra és szétnézek, szinte ugyan azok az arcok.

Kár rájuk írni nekik mindenki a "legalja réteg"

2020. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Folyt.

Ő bezzeg az érettségijével vagy a nagyon jó diplomájával, betggondozó vagy szobalány Németországban vagy Ausztiában. Bejelöl egy diplomás kockát, mivel vonzza, hogy többet keres nála. Az pozitívan reagál. Erre elkezd játszmázni.

Utánna jön: "Belekeseredtem, szétrobbanok a feszültségtől" Sajnáljam?

2020. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

18-19: Mellé. Nagyon.

Nem használok semmilyen társkeresőt, de ha tenném, nyilván nem úgy, hogy a nézelődésen kívül kb. semmi mást ne tudjak csinálni, mert ez elég nagy öngól lenne.

A legalja pedig még mindig = apámkorú, züllött (alkoholista, láncdohányos, kábítószerfüggő), több ujja van, mint foga, mentálisan retardált vagy komolyabb pszichés zavarai vannak (nem csak egy mezei depresszió vagy szorongás pl.).

Persze értjük, akinek nem lenyűgöző a kinézete és a személyisége, az örüljön ennek a kategóriának is vagy ássa el magát 😏

2020. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!