Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik offolják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik offolják a palit ha elkezd lelkesedni a tali miatt, vagy csak egyáltalán a nő miatt, miért teszik?

Figyelt kérdés
Miért creepy az ha izgatott lesz a pali?
2020. okt. 8. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem creepy, a párom már az első randin szerelmet vallott (1-2 hónapja beszélgettünk már neten előtte), és vele vagyok több, mint 7 éve. Nem csak creepy rajongás volt, azóta is szeret és én is őt. :)
2020. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik, ha valaki túlbuzgó. Mondjuk nekem tetszik, ha valaki várja a velem való találkozást, de azért van egy határ nálam is. Ha 20x írja le, hogy "jaj de jó lesz de várom",akkor lehet nekem is sok lenne. :D
2020. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem potenciális partnert, csak havert offoltam ilyen miatt. Erőltette nagyon a találkozókat, úgy, hogy tudta, hogy egyetemre rájok, nappali képzésre és mellette dolgozom, tehát semmi szabadidőm nem volt egyáltalán. De ő csak mondta és mondta, hogy bejön hozzám az egyetemre, minden egyes nap kisregényeket írogatott. Kezdett zaklatás feelingje lenni, úgyhogy inkább véget vetettem az ismerettségnek.
2020. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a creepy, ha creepy módon izgatott a pasi. Ha nagyon nyálas ("édes hercegnőm, drága jázminillatú mogyorótündérke prüntyibabám" jellegű dolgok), ha percenként bombáz üzenetekkel-hívogat, csak a külső jegyeim iránt vonzódik, intim kérdéseket tesz fel meg intim képeket küld-kér. Van olyan mérték, ami fölött tényleg ijesztő.
2020. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Mert csak szórakoztatást, egó tuningot keresnek.


Viszont eszük ágában nincs sem találkozni, sem másmilyen bonyodalomba keveredni. Főleg, mert gyakran otthon a párjuk/férjük, tehát online csak arra kíváncsiak, hogy még mindig jó csajok e, esetleg unatkoznak a pasas mellett, és te szórakoztatod őket.

2020. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem keresek komoly kapcsolatot. Nem örülnék neki, ha még egy pasinak el kéne magyarázom, hogy miért nem tudok minden órában írni, stb. Főleg amíg nem találkoztunk, addig ne ugráljon körbe. Persze, én is várom, de hát ott dől el minden majd.
2020. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Introvertáltként kell az énidő, de úgy érezném, ilyen ragacstól levegőt sem lehetne kapni.
2020. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!